FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zenga a pierdut meciul...

«12»
Motanu D03.04.2005 13:03

Probabil ca majoritatea celor care intra pe forum au vazut meciul cu Apulum, deci orice comnetarii sunt de prisos. Totusi nu pot sa nu remarca ca:

1. Dorinel Munteanu e o permanenta frana la mijlocul terenului. Daca cum 20 de ani ar fi fost util, in fotbalul modern un astfel de fotbalist nu are ce cauta. In plus, oricat de mult ar vrea, varsta nu-l iarta... Pacat, risca sa iasa din fotbal pe usa din dos.

2. Dica nu e fotbalist. Faptul ca Zenga incepe de vreo 20 de meciuri cu el titular denota nepricepre sau, si mai rau, lipsa unei alternative... (Gigi stie de ce...)

3. Dinita o fi el "Baiat de caracter" cum zice Gigi dar e unul dintre cei mai slabi atacanti din Divizia A. (la concurenta cu Ciocoiu)...

4. Cristea mai are multe de invatat; vorba lui Boloni: face cel mult 200.000 $

5. Petre Marin vrea mult, dar e slab la capitolul "Joc Aerian" si "Joc Colectiv". La cum joaca, Nesu e mai mult decat o alternativa !!!

 

Cand bagi astfel de fotbalisti in teren, faci schimbari aiurea si joci tactic dupa ureche n-ai cum sa castigi. Sa-i multumim d-lui A. Constantin ca nu am pierdut !!!

Gigi, daca toti te crezi urs, demonstreaza ca esti puternic si adu cativa jucatori de valoare, scapa de Dica si de Dinita si sfatuieste-l pe Dorinel sa nu mai joace meci de meci. Spre binele lui...

George Stan03.04.2005 20:38

1. Dorinel Munteanu

Intradevar a avut destule greseli in acest meci insa eu nu l-as numi 'frana'. Este singurul care ridica, capul din pamant si mai incearca o pasa 'luminata'. Zenga nu cred ca vrea de la Munteanu sa zburde la centru terenului.

2. Dica

Pana acum mi-am autoimpus sa nu il consider 'petarda'. Sa zicem ca sa te ascunzi de minge nu ar fi o problema. Insa cand primesti mingea singur singurel la 11m si esti fotbalist ar trebui sa pui totusi poarta in pericol, nu? Caci ce a facut Dica in meciul de la Alba iulia as fi putut sa fac si eu, si o faceam pe un salariu de cateva sute de para pe luna :)

3. Dinita

Intradevar, mare ratangiu. Din pacate nu avem altul.

4. Cristea

Cred ca la el e si o problema psihica. Cota i-a crescut fantastic dupa meciul cu Valencia si e greu sa confirme. S-ar putea sa aiba 'aere de vedeta'. Totusi nu pot sa fiu de acord cu Boloni, Cristea=200000$ pentru simplul motiv ca nivelul preturilor este altul in campionatul nostru. E absurd sa spui ca, cota de pret lui Cristea a scazut dupa meciul cu Valencia si el acum costa mai putin decat pretul de achizitie, nu?

5.Petre Marin

Aici nu sunt deloc de acord. Nu am ce sa-i reprosez lui Marin in meciul de la Alba Iulia. Nu a gresit si asta e f important la un fundas. Acum...daca ne asteptam ca Marin sa ne faca meciul...atunci intradevar a jucat prost. In ceea ce-l priveste pe Nesu, cred ca s-a demonstrat la Bilbao ca Nesu pe stanga este un real pericol pentru poarta noastra. Nu a blocat nici un atac al spaniolilor, centrarile zburau in continuu de pe partea lui, iesea ca magarul la mijlocul undoiurilor adversarilor si era pierdut pe drum. Din pacate, deocamdata nu il consider o solutie.

 

------

 

In rest filozofia mea in momentul de fata este alta:

Putem schimba ACUM echipa? Nu! Avem sanse la titlu? Avem! Totusi, putem pierde titlul pt ca orice zboara si latra face blaturi? Putem! Deci ce ne ramane noua suporterilor? Sa-i sustinem si sa facem tot ce ne sta in putinta sa-i ajutam, asa cum sunt ei, frane, terminati, baieti de caracter etc.

Motanu D03.04.2005 20:50

Ok, se poate sa ma fi lasat dus de val si sa-l fi criticat fara motiv pe Marin. Totusi, parera mea e ca in meciurile cu echipe care stau pe trei linii si bubuie mingea, Fotbalisti ca Nesu (asa slab cum este - la Bilbao a fost "handicapat" de jocul defensiv slab al mijlocasului stanga de la noi, iar Jercalau nu-i Exteberria...) sau Dumitru (neprofesionist, dar singurul care stie sa dribleze) sunt mai utili deoarece fac mai bie faza ofensiva. Petrica Marin e util atunci cand adversarul pune presiune pe noi...

Dorinel, cu tot respectul, e cam lent, iar pasele lui sunt din ce in ce mai intunecate...

Nu putem schimba lotul acum ,ok, dar l-as vrea pe Dica lider de galerie. Macar atat !!!

ADRIAN PACURAR03.04.2005 20:54

De acord cu ce ati spus mai sus.Dar ma gandeam , in locul lui Munteanu cine sa joace? Hai ca pe Dica il scoate din lot un Banel , Dinita , nu avem atacanti de rezerva , cred ca lotul e foarte slab , dezechilibrat si cred ca e greu sa faca fata unui parcurs lung in campionat , ma refer la acidentari si suspendari , cred ca este vina celor care conduc clubul , sa nu disperam , dar trebuie sa fim alaturi de echipa , daca la Bistrita facem meci slab , cred ca se duce totul de rapa , din cauza asta ar trebui sa mergem cat mai multi in deplasare la Bistrita.

Motanu D03.04.2005 21:06

Nu voi putea fi la Bistrita dar voi sustine echipa echipa din fata televizorului...

Cat despre Dorinel, eu chiar cred ca Lovin e o alternativa... Mai are multe de invatat, dar trebui sa-i dam sanse...

sorin_77704.04.2005 06:23

Sunt de acord cu cele spuse de Motanu D, mai putin de caracterizarea lui P. Marin care eu consider ca a fost cel mai bun de la noi in acest meci. Sa nu imi spuneti ca Radoi pentru ca mi-a dat emotii mari in aparare cu interventiile sale, chiar daca a prins 2 suturi bune, unul chiar in bara.

dbd04.04.2005 07:52

eu nu am ce comenta despre meci caci nu l-am vazut...mai bine spus nu l-au dat...dar in moment ce am facut 1-1 e clar ca am fost varza...

serban2304.04.2005 08:33

pt cei ce-l contesta pe Dorinel , va rog sa-mi aratati un jucator in campionatul nostru care e in stare sa schimbe partea si eu il mananc.

dbd04.04.2005 08:41

nu stiu dar jucatorul meu favorit de la Steaua este Oprita...dar Dorinel este cam batran...si n-are nici energia lui Hagi...

Dansan04.04.2005 09:14

Mai baieti, lasa-ti treaba cu "Zenga a pierdut meciul" ca nu este deloc asa...Ce sa faca Zenga?! Sa-l invete pe Dica cum se loveste mingea cu capul sau pe Paraschiv cum sa suteze o minge de la 6m in poarta?!?!

armin04.04.2005 09:48

Datoria antrenorului e sa face echipa sa duca mingea in careul advers. De-acolo, nimic nu mai depinde de antrenor, ci doar de jucatorii din faza de finalizare.

Motanu D04.04.2005 10:22
pt cei ce-l contesta pe Dorinel , va rog sa-mi aratati un jucator in campionatul nostru care e in stare sa schimbe partea si eu il mananc.

Ai dreptate, NU EXISTA !!! Dar Dorinel nu mai face fata fizic, nu tehnic. La urma urmei si Pele, si Maradona si van Basten si Hagi s-au retras !!!

Gica Chioru04.04.2005 10:52
Cand bagi astfel de fotbalisti in teren, faci schimbari aiurea si joci tactic dupa ureche n-ai cum sa castigi. Sa-i multumim d-lui A. Constantin ca nu am pierdut !!!

Gigi, daca toti te crezi urs, demonstreaza ca esti puternic si adu cativa jucatori de valoare, scapa de Dica si de Dinita si sfatuieste-l pe Dorinel sa nu mai joace meci de meci. Spre binele lui...

 

Autorul acestui topic aduce in discutie cativa dintre jucatorii Stelei. O radiografie exacta a ceea ce pot si ceea ce fac jucatorii nostri ar fi destul de usor de facut, dar de cine si pentru cine? Pentru suporteri sau pentru specialisti? Pentru impresari sau pentru "presari"? Parerea mea in ceea ce-i priveste pe jucatorii incrim inati aici:

 

1.D. Munteanu.

Rolul lui Munteanu este foarte important in echipa. De fapt, este prea important si veti observa ceea ce se va intampla cand acest jucator va pune ghetele in cui. Din pacate, lotul Stelei este mediocru, slab calitativ si cantitativ. Spun asta de prea mult timp ca nici unul dintre voi sa nu fi luat in considerare. Mi se pare absurd ca dupa un astfel de meci, in fata unei echipe care nu si-a propus decat sa faca tot posibilul sa ne impiedice, care a stat in permanenta cu 10 jucatori masata in propriul teren, care a inscris datorita unei executii remarcabile si probabil de nerepetat pentru acel jucator, sa contestam pe unul dintre cei doar cativa jucatori capabili, in speta D. Munteanu. Mai ales din acest punct de vedere: "frana".

2.Dica este fotbalist. Are calitati suficiente pentru a fi chiar un mare fotbalist. Dica este printre cei doi-trei jucatori fara de care nu se poate face echipa. Vreti sa va spun cateva din calitatile lui Dica? Va intereseaza? Nu cred. De atfel, pe cei mai multi dintre voi va doare-n cur. Vreti numai victorii. De altfel si eu sunt la fel, nici pe mine nu ma intereseaza altceva dar asta nu inseamna ca trebuie sa nu incerc sa vad ceea ce se intampla pe teren. Urmeaza trei meciuri in care veti vedea de ce Dica este de neinlocuit in echipa. Probabil ca Dica nu va juca cu Bistrita dar cu Dinamo si Rapid va fi in teren.

3. Da. Dinita nu este pentru Steaua. Fac o paranteza aici: am observat la multi dintre stelisti o atitudine paradoxaa in ceea ce priveste posibila venire a lui Cursaru de la Bacau, la Steaua. Pai, hai sa va zic ceva: daca era un jucator bacauan pe care trebuia sa punem mana cu orice pret, cu exceptia lui Cristea, acesta era Cursaru.

4.Cristea are potential mare. Insa, nu este un varf tipic, aici este problema, Cristea nu este jucator de careu, el trebuie sa vina din spate. V-am spus de foarte mult timp, Piturca ne-a lasat un lot cu multe gauri, fara dubluri,...

5.P. Marin nu face parte dintre jucatorii mei preferati. Insa in Romania este de decenii o penurie de fundasi laterali. La ora actuala sunt putine posibilitati de inlocuire al lui P Marin.

gianini04.04.2005 11:25

Dica a fost trompeta meciului si ar cam trebui lasat pe banca vreo cateva meciuri sa inteleaga si el ca e la Steaua, nu la pitesti.

cat despre Dorinel, intr-adevar a jucat slab acum, dar sa nu uitam ca e unul din motoarele echipei care alearga mai mult decat altii mai tineri.

oricum ne mai trebuie 1-2 atacanti si cred ca ar trebui sa-l aduca pe Raducanu inapoi ca oricum face tusa in germania.

serban2304.04.2005 14:36
Dar Dorinel nu mai face fata fizic, nu tehnic.

ete nu face fata fizic , face foarte bine...si pana la urma rolul lui nu e sa bage sprinturi pe teren, ar trebui protejat din punct de vedere fizic si acoperit de ceilalti care nu fac fata tehnic,de nu sunt in stare sa dea cum trebuie in basica aia, mama ei ca au facut-o astia rotunda...iar la meciul asta chiar nu inteleg ce a gresit Dorinel? le-a dat alora pase pe toate partile ,in toate directiile ,din toate pozitiile, in careu in fata portii, ce sa mai faca? el sa centreze el da dea cu capul???

Gica incerca te rog sa-mi explici mie care e rolul lui Dica in echipa asta, calitatile le-am vazut si eu dar in momentul de fata nu prea uzeaza de ele. ma tot chinui de cateva meciuri sa inteleg care e scopul prezentei lui in echipa si nu reusesc, ma depaseste

Motanu D04.04.2005 15:32
Cand bagi astfel de fotbalisti in teren, faci schimbari aiurea si joci tactic dupa ureche n-ai cum sa castigi. Sa-i multumim d-lui A. Constantin ca nu am pierdut !!!

Gigi, daca toti te crezi urs, demonstreaza ca esti puternic si adu cativa jucatori de valoare, scapa de Dica si de Dinita si sfatuieste-l pe Dorinel sa nu mai joace meci de meci. Spre binele lui...

 

Autorul acestui topic aduce in discutie cativa dintre jucatorii Stelei. O radiografie exacta a ceea ce pot si ceea ce fac jucatorii nostri ar fi destul de usor de facut, dar de cine si pentru cine? Pentru suporteri sau pentru specialisti? Pentru impresari sau pentru "presari"? Parerea mea in ceea ce-i priveste pe jucatorii incrim inati aici:

 

1.D. Munteanu.

Rolul lui Munteanu este foarte important in echipa. De fapt, este prea important si veti observa ceea ce se va intampla cand acest jucator va pune ghetele in cui. Din pacate, lotul Stelei este mediocru, slab calitativ si cantitativ. Spun asta de prea mult timp ca nici unul dintre voi sa nu fi luat in considerare. Mi se pare absurd ca dupa un astfel de meci, in fata unei echipe care nu si-a propus decat sa faca tot posibilul sa ne impiedice, care a stat in permanenta cu 10 jucatori masata in propriul teren, care a inscris datorita unei executii remarcabile si probabil de nerepetat pentru acel jucator, sa contestam pe unul dintre cei doar cativa jucatori capabili, in speta D. Munteanu. Mai ales din acest punct de vedere: "frana".

2.Dica este fotbalist. Are calitati suficiente pentru a fi chiar un mare fotbalist. Dica este printre cei doi-trei jucatori fara de care nu se poate face echipa. Vreti sa va spun cateva din calitatile lui Dica? Va intereseaza? Nu cred. De atfel, pe cei mai multi dintre voi va doare-n cur. Vreti numai victorii. De altfel si eu sunt la fel, nici pe mine nu ma intereseaza altceva dar asta nu inseamna ca trebuie sa nu incerc sa vad ceea ce se intampla pe teren. Urmeaza trei meciuri in care veti vedea de ce Dica este de neinlocuit in echipa. Probabil ca Dica nu va juca cu Bistrita dar cu Dinamo si Rapid va fi in teren.

3. Da. Dinita nu este pentru Steaua. Fac o paranteza aici: am observat la multi dintre stelisti o atitudine paradoxaa in ceea ce priveste posibila venire a lui Cursaru de la Bacau, la Steaua. Pai, hai sa va zic ceva: daca era un jucator bacauan pe care trebuia sa punem mana cu orice pret, cu exceptia lui Cristea, acesta era Cursaru.

4.Cristea are potential mare. Insa, nu este un varf tipic, aici este problema, Cristea nu este jucator de careu, el trebuie sa vina din spate. V-am spus de foarte mult timp, Piturca ne-a lasat un lot cu multe gauri, fara dubluri,...

5.P. Marin nu face parte dintre jucatorii mei preferati. Insa in Romania este de decenii o penurie de fundasi laterali. La ora actuala sunt putine posibilitati de inlocuire al lui P Marin.

 

 

ete nu face fata fizic , face foarte bine...si pana la urma rolul lui nu e sa bage sprinturi pe teren, ar trebui protejat din punct de vedere fizic si acoperit de ceilalti care nu fac fata tehnic,de nu sunt in stare sa dea cum trebuie in basica aia, mama ei ca au facut-o astia rotunda...iar la meciul asta chiar nu inteleg ce a gresit Dorinel? le-a dat alora pase pe toate partile ,in toate directiile ,din toate pozitiile, in careu in fata portii, ce sa mai faca? el sa centreze el da dea cu capul???

 

Ca si altii, nu conteniti sa sustineti ca Dorinel e un fotbalist important. O fi, nu zic dar in FOTBALUL MODERN mijlocasul central nu doar da pase (Cred ca in meciul cu Apulum a avut un procentaj mai mic decat Dica la pase bune !!!), ci ALEARGA, FACE PRESIND, DRIBLEAZA, SUTEAZA DE LA DISTANTA si RECUPEREAZA MINGEA. Dorinel nu are nici fizic, nu mai are nici viteza si nici nu mai rezista sa joace un meci la 3 zile !!! Nu contest valorea lui Dorinel, ar fi ridicol, dar, personal, cred ca mai mult incurca jocul decat il limpezeste. Pentru binele Stelei, al Echipei Nationale, si al lui Dorinel sper sa ma insel !!!

 

Dica este printre cei doi-trei jucatori fara de care nu se poate face echipa.

Nu te supara, dar cred ca vorbim despre alte echipe si alti fotbalist. Nici pe maidan nu incepi echipa cu Dica !!! Si Realul l-a trimis pe Raul in tribuna sau pe banca cand nu juca bine. Si era Raul, nu o puscarie de fotbalist precum Dica !!!

Cu Dinita e clar, vrea dar nu poate. Nu e bun nici de rezerva la Steaua.

Pe Cristea nu-l contest, dar e un varf 100% de contra si 0% de careu.

Marin e o solutie de compromis. Lipsa fundasilor de banda e rezultatul antrenorilor nostri, incepand de la juniori, care joaca cu 3/5 fundasi. Din punctul acesta de vedere, Steaua si National sunt cazuri rare de echipe care joaca cu 4 fundasi. Fundasi de banda starini, buni si ieftini se gasesc cu carul.Gigi, se aude ?

Astia sunt, cu astia jucam... Dar lotul e foarte slab si neechilibrat...

serban2304.04.2005 17:05

deacord cu tine motane, dar un mijlocas cum l-ai descris tu costa peste 10 mil., asa ca daca vrei sa se retraga Dorinel trebuie sa te candesti si la un inlocuitor viabil, iar la momentul actual noi nu avem asa ceva in lot si poate nici in tot campionatul.

ai drepatate nu mai face fata fizic,nu mai poate sa faca totul de unul singur, mai trebuie sa-l ajute si ceilalti cu cate ceva.

cand tot greul cade in carca ta nu e usor sa faci fata nici la 25 de ani. si daca tot ai dat exemplu pe real se poate observa ca nici macar zidane nu poate face totul de unu singur

Virgil04.04.2005 18:54
Nu voi putea fi la Bistrita dar voi sustine echipa echipa din fata televizorului...

Cat despre Dorinel, eu chiar cred ca Lovin e o alternativa... Mai are multe de invatat, dar trebui sa-i dam sanse...

 

Pacat ca nu vei putea fi la Bistrita sa vezi un Dorinel Munteanu ca la 30 de ani.

Cine nu are batrâni sa-si cumpere.

Mi se pare hazlie exprimarea "eu nu voi fi acolo,dar voi sustine echipa din fata televizorului".Uite acum chiar râd de-a binelea.Cum dracu'se poate sustine echipa din fata televizorului?Cu gândul?Cu dorinta de a câstiga?

Eu cred ca mai mult face Dorinel în teren decât sustinerea noastra din fata televizorului.

O sustin si eu pe internet:

Steaua

Motanu D04.04.2005 18:54

Pai... aici e problema, ca Dorinel nu mai poate face totul de unul singur... Nu zic, ceilalti 2 mijlocasi au fost jalnici la Alba Iulia (Dica nu a jucat...), dar nu crezi ca tactica a fost facuta astfel ca tot greul sa cada pe Dorinel ? Eu cred ca la Steaua e o problema de tactica, iar Dorinel, asa cum este acum, daca vrem sa-l folosim titular trebuie sa-i dam cel mai "obscur" rol in linia de mijloc. Sa faca ceilalti treaba, iar atunci, cand ceilalti fac pressing, recupereaza si dribleaza, el poate sa sa-si foloseasca eficient jocul bun de pase. La REal este aceeasi problema, tactica este facuta ca Zidane sa centreze si tot el sa dea cu capul. Nu-i de mirare, mai ales ca au si ei un Dica la o alta scara, normal (Adica Beckham...)

In lot n-avem inlocuitor, ok. Dar, am mai spus-o, se gasesc destui mijlocasi tineri, in Europa de Est, Africa sau America Latina care costa maxim 2-3 mil $ si care pot face de 10 ori mai multa treaba decat Dorinel. Numai ca Gigi face pe patriotul dar n-are suficienti bani (mai ales de cand cu scandalul Camataru & fratele), iar D.Dumitriu e incompetent si servil. (ma refer exclusiv ca scouter, nu vorbesc despre calitatile sale de antrenor)

Si de ce sa nu-i dam si lui Lovin o sansa. Sau poate mai bine sa-l luam pe Plesan. Cocis de la Tiraspol ar putea fi si el o solutie. Si cate altele...

Oricum la meciul cu Gloria, sa ne rugam ca fundasii lor sa-si dea autogol. Pentru ca iar vom juca cu Bietul Dorinel pe post de Hagi (si nu e, din pacate, Hagi) si cu tentativa aia de atacant, Dinita... Dica va fi si el la numar...

Virgil04.04.2005 19:09

Surpriza!Motane suntem online.

Ma dar tu chiar vorbesti serios.Am crezut ca participam,asa,la o sueta.La mâncat alune si baut bere.La o discutie usoara.

Pai ce scrii tu,ar trebui trimis direct la Conducere.

Trebuie sa-ti atrag atentia ca jucatorii,nu sunt totusi niste piese pe o tabla de sah.Renunt la ala si-l iau pe celalalt.Nu.Trebuie mult mai mult.Pai cum sa dai cu piciorul unui jucator pe care ai dat sute de mii de parai si sa-l tii deoparte pentru ca apoi sa-l dai pe gratis.Iar ca sa aduci alti jucatori,ai vazut si tu cât de greu e.Cât a tras Steaua de nebunul de Dinel sa-l ia pe Plesan.

Sa vorbim e infinit mai usor decât sa punem în practica.

In ce-l priveste pe Dorinel,el la sfârsitul sezonului se va retrage.Daca se va considera ca poate fi înlocuit cu succes,probabil chiar mai înainte.

Virgil04.04.2005 19:16
pt cei ce-l contesta pe Dorinel , va rog sa-mi aratati un jucator in campionatul nostru care e in stare sa schimbe partea si eu il mananc.

Serbane, cred ca tie ti-e mai mult gândul la mâncare. :)

Motanu D04.04.2005 19:28
[...]

Trebuie sa-ti atrag atentia ca jucatorii,nu sunt totusi niste piese pe o tabla de sah.Renunt la ala si-l iau pe celalalt.Nu.Trebuie mult mai mult.Pai cum sa dai cu piciorul unui jucator pe care ai dat sute de mii de parai si sa-l tii deoparte pentru ca apoi sa-l dai pe gratis.Iar ca sa aduci alti jucatori,ai vazut si tu cât de greu e.Cât a tras Steaua de nebunul de Dinel sa-l ia pe Plesan.

Sa vorbim e infinit mai usor decât sa punem în practica.

In ce-l priveste pe Dorinel,el la sfârsitul sezonului se va retrage.Daca se va considera ca poate fi înlocuit cu succes,probabil chiar mai înainte.

 

Nu sunt niste piese pe tabla de sah, dar cand vrei performanta trebuie valoare. Daca nu vrei "sa dai cu piciorul unui jucator pe care ai dat sute de mii de parai si sa-l tii deoparte pentru ca apoi sa-l dai pe gratis." si care NU JOACA NIMIC atunci aplicam tactica Dinamo: cumparam arbitrii si adversarii sau tactica Rapid: investim banii publici, negociem cu nenea Giovanni si santajam federatia si CCA. Atunci vom castiga trofee cu Dica, cu Dinita, cu ... De ce a dat Gigi banii pe ei daca se lauda ca se pricepe ?!

O precizare, in cazul Plesan Steaua nu a tras de Dinel si nici de jucator; jucatorul a luat o tzeapa marca "Giovanni & friends"...

"Sa vorbim e infinit mai usor decât sa punem în practica." - Corect. Sper ca Zenga, Gigi & Dorinel sa-ti fi citit afirmatia si sa fi intels mesajul...

Virgil04.04.2005 19:37
... in cazul Plesan Steaua nu a tras de Dinel si nici de jucator; jucatorul a luat o tzeapa marca "Giovanni & friends"...

De aceea propun ca ISM International sa-si schimbe titulatura în ISM TZEPE Natzionale si Internatzionale.

Iar Giovanni,Victor si Gica sa fie apelati pe pseudonimul Tzeapa.

Giovanni Tzeapa,etc.

serban2304.04.2005 19:37

pai cam asa vad si eu ,ca tatica e gandita pe carca lui Dorinel, dar momentan cred ca alta sansa nu avem.

oricum pana in vara nu se schimba nimic , chiar daca mai poate Dorinel sau nu.deci nu are rost sa ne amagim ca am putea avea ceva mai bun.

astia sunt cu astia defilam si astia trebuie sa ne aduca titlul.

Motanu D04.04.2005 19:41
pai cam asa vad si eu ,ca tatica e gandita pe carca lui Dorinel, dar momentan cred ca alta sansa nu avem.

oricum pana in vara nu se schimba nimic , chiar daca mai poate Dorinel sau nu.deci nu are rost sa ne amagim ca am putea avea ceva mai bun.

astia sunt cu astia defilam si astia trebuie sa ne aduca titlul.

 

Nu putem schimba lotul, dar putem schimba tactica... Si ar fi bine sa o facem inca din etapa viitoare !!!

«12»