FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Visul lui Lucescu

«12»
Tupac Amaru15.10.2007 19:03
M. Lucescu a castigat doar Supercupa Europei cu Galatasaray cand i-a batut pe Real Madrid. Asa a castigat si "Puiu" Iordanescu cu Steaua. Deci el se poate compara cu nea "Puiu". Nicidecum cu nea "Imi"!

forzateaua

 

Puiu a ajuns intr-o finala de CCE ca antrenor principal (1989) si a castigat-o in 1986, ca antrenor secund si jucator.

In plus, a realizat cu Nationala Romaniei, la CM sin SUA, cea mai mare performanta la acest nivel din istorie.

Prin urmare, Puiu Iordanescu se poate compara doar cu...Emerich Jenei!

SebaSS15.10.2007 19:15

Esti o mizerie, Lucescu esti o mizerie:)

radutheodor15.10.2007 19:28
Esti o mizerie, Lucescu esti o mizerie:)

 

SebaSS ai te rog grija la limbaj, o noua abatere nu va mai fi tolerata ...

 

Ce ziceti, merge? Nu asa spune "regulamentul"? ;-) A ma scuzati, daca spui de Soldatino asa ceva e grav ... de Lucescu poti sa spui, da-l in **** *** de marlan si las ... ;-)

I.N.Money15.10.2007 19:30

Rar am vazut un post in acest thread legat de subiect.Pana va calmati ramane inchis.

«12»