FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

STEAUA - Gloria Bistrita 1 - 0 (0 - 0)

«12»
SteauaToronto07.10.2007 18:58

Luni (3 Decembrie)

 

Ora: 20:30

steaua-steaua-steaua08.10.2007 00:30

Oooh, ce mult e pana atunci...

bubylycy08.10.2007 15:38

Meci greu... care sper sa-l castigam, doar jucam acasa... sau in deplasare castigam si acasa facem egal ca doar deh... e prea mult!

 

Scorul sa fie 2-0, sa nu fie 2-1 ca nu-mi place! :steagcruce: :steagcruce:

sile-jardel09.10.2007 19:16

S-a amanat meciul, ce porcarie!

AmuntBoy09.10.2007 19:27

Rusinos ne mai comportam la nivel de conducere conducere!

Nu se poate asa ceva, sa amane mereu meciurile!

razvan_stelist200713.10.2007 09:21

Dupa meciul cu CFR Cluj, este primul adversar mai bun din Liga 1, un adversar ce ar putea pune probleme.

 

Cred ca acea accidentare a lui Coroian parca ii va moraliza si ii va face sa joace pentru el.

 

Dar daca Dica nu va fi obosit dupa meciul cu Olanda si va juca, cred ca putem invinge!

Wally13.10.2007 11:57

In afara de CFR am intalnit adversari mult mai incomozi decat Gloria: Unirea Urziceni, Rapid, Vaslui.

forever_STEAUA13.10.2007 12:04
daca Dica nu va fi obosit dupa meciul cu olanda,si va juca cred ca putem invinge

 

 

Sperãm sã îi trecã oboseala dupã meciul cu Olanda pânã pe 5 decembrie, când va fi meciul cu Gloria.

FC_STEAUA_194725.10.2007 07:57

O sa ii batem acasa, returul mai vedem.

AndyQ25.10.2007 08:01
In afara de CFR am intalnit adversari mult mai incomozi decat Gloria: Unirea Urziceni, Rapid, Vaslui.

 

 

Anul asta da. Pentru simplul motiv ca Zaharia e la noi si nu mai e la Gloria. Pentru ca in sezonul trecut ne-a dat gol CU CAPUL dintre cei mai buni fundasi la vremea asta, din tara, astia de la Steaua.

:)

_yang06.11.2007 12:47
Etapa a XI-a:

 

Steaua - Gloria Bistrita

 

Ziua disputarii meciului: Miercuri, 5 Decembrie 2007

 

Ora disputarii meciului: 20:45

 

Transmis de: Kanal D

 

Se pare ca iar s-a amanat meciul caci pe 5 decembrie avem cu Unirea Urziceni in Cupa... Poate joaca de Craciun...

puiu mordasan28.11.2007 21:14
:steagcruce: Meciul se joaca luni 3 decembrie,iar pe 5 cu Urziceniul in cupa!!! Proasta decizie de a amana meciurile...Oricum nu ne-a folosit la nimic! De acum inainte toate meciurile sunt decisive! Forza Steaua!!!
Dragoshel30.11.2007 14:23

Pandurii - Gloria Bistrita 1-3

ne asteapta un meci greu...

Wally30.11.2007 14:30

Nu e exclus un nou rezultat nefavorabil...

Virgil30.11.2007 14:53

Conform www.onlinesport.ro meciul se va juca luni 6 decembrie.

Ce as putea spune despre un meci Steaua-Gloria Bistrita, cand Gloria a castigat in deplasare cu 3-1 in fata Pandurilor? Aceeasi Panduri care reuseau cu 18 zile in urma o egalitate alba in Ghencea. Cu aceeasi Steaua care s-a facut de ras azi 30.11 in fata Gloriei Buzau!

 

Oricat as fi de optimist, nu pot sa merg de aceasta data pe mana Stelei. 1. Pentru ca nu ofera nici macar o minima garantie. 2. Pentru ca Gloria Bistrita este o echipa bine asezata in teren de un antrenor inteligent, rabdator si muncitor si nu ma indoiesc ca va juca la victorie. In consecinta merg pe un meci egal sau o victorie a Gloriei. Da Doamne sa nu fie asa!

Wally30.11.2007 15:10
Conform www.onlinesport.ro meciul se va juca luni 6 decembrie.

Asa mi-a spus si mie o prietena care lucreaza in Ghencea la casele de bilete, ca meciul e miercuri 6 decembrie, insa nu am crezut-o. Vad ca acum se confirma...

forever_STEAUA30.11.2007 15:56

6 decembrie e JOI iar meciul va avea loc LUNI, 3 DECEMBRIE

Wally30.11.2007 16:20

Sunt confuz total...

c.ronaldo1730.11.2007 16:28

Joi am impresia ca e zi de Cupa Romaniei.

Wally30.11.2007 16:38

De fapt Ronaldo are drepate...joi jucam cu Urziceniul in Cupa, iar luni este meciul cu Bistrita...fetele astea am impresia ca nici nu stiu la meciuri vand bilete...

1uLy4Nn30.11.2007 18:33

Luni 3 Decembrie: Steaua-Gloria Bistrita

Joi 6 Decembrie: Unirea Urziceni-Steaua (cupa Romaniei)

 

 

 

ma tem pentru meciul de luni..suntem intr-o prapastie fara sfarsit din care nush cum o sa iesim

Wally30.11.2007 18:40

Lasa meciul de luni ca oricum campionatul e pierdut. Eu ma tem pentru meciul ca joi pentru ca imi doresc sa castigam Cupa Romaniei anul asta mai mult ca oricand...

Virgil30.11.2007 19:57
6 decembrie e JOI iar meciul va avea loc LUNI, 3 DECEMBRIE

 

 

Intr-adevar meciul cu Bistrita e luni 3 decembrie. Ma gandeam deja la meciul din Cupa de joi 6.

-=Danny=-01.12.2007 08:57
Intr-adevar meciul cu Bistrita e luni 3 decembrie. Ma gandeam deja la meciul din Cupa de joi 6.

 

Cu cine jucam in cupa pe 6 ??:D

MALDINI_STEAUA01.12.2007 08:58

Cu Urziceni Danny

«12»