Nantes - Evian 1
Ai grija cu Evian astia, 2 bilete la rand am luat teapa cu ei.Periculosi ai dreacu`... ![]()
Nantes - Evian 1
Ai grija cu Evian astia, 2 bilete la rand am luat teapa cu ei.Periculosi ai dreacu`... ![]()
Asa-asa, spurca biletul. ![]()
Asa-asa, spurca biletul.![]()
Nu mah, doar ti-am zis asa, ca fapt divers. ![]()
Roaga-te sa iasa meciul ala. ![]()
Roaga-te sa iasa meciul ala.![]()
Ok
.
Cred ca am 1 saptamana fara pariuri si nici nu simt nevoia sa pun.
Te invidiez.
Ai grija cu Evian astia, 2 bilete la rand am luat teapa cu ei.Periculosi ai dreacu`...![]()
Dai tu biletul de maine.
Ai grija cu Evian astia, 2 bilete la rand am luat teapa cu ei.Periculosi ai dreacu`...![]()
))) hahaaa zeitaaa!! lectii de pariuri baah!
Ce lectie, ma? Doar invidie si rautate. Mi-a spurcat biletul.
Ce lectie, ma? Doar invidie si rautate. Mi-a spurcat biletul.
Asa ma stii tu pe mine, mah?
Eu ti-am dat un sfat...
Dupa ce am bagat biletul, e bun si sfatul tau.
Dupa ce am bagat biletul, e bun si sfatul tau.
Era ca sa stii pe viitor... ![]()
Genk - Porto 2
Galatasaray - Karpaty 1
Liverpool - Trabzonspor 1
Slovan - Stuttgart 2
Sturmgraz - Juventus 2
Guarani - River Plate 2
Bilet aproape perfect ![]()

Mda...un bilet pierdut pe galatasaray...si celalalt pierdut pe dementieva...dracu sa le ia de pariuri...
Si eu am pierdut pe galatasaray aseara ![]()
Dupa o luna in care n-am pus nimic la pariuri ieri m-am gandit ca e ziua mea norocoasa. Da' de unde, tot Galata... ![]()
Pe toti ne-au ars nenorocitii aia de turcaleti.
Mainz - Stuttgart 2
Inter - Roma 1
Auxerre - Valenciennes 1
Lyon - Brest 1
Stoke - Tottenham 2
Inter - Roma 1
Birmingham - Blackburn 1
Nice - Nancy 1
Lierse - Kortirjk 1
Pe toti ne-au ars nenorocitii aia de turcaleti.
m-au ars si pe mine ieri , dupa galatasaray , intra si besiktas in grupul echipelor pe care n-o sa mai pariez vreodata.
Arsenal - Blackpool peste 2.5
Pandurii - Gaz x2
Hoffenheim - Werder peste 2.5
Barcelona - sevilla 1
Innsbruck - Lask linz 1
si Besiktas - Buyks.. 1 .
a iesit 0-2 cu tot cu gutti, quaresma si toate "vedetele".
Am pus un bilet si azi , dar vi-l arat mai tarziu din superstitie.
Fulham - man u 2 / scor final 2-2
bryne - ranheim peste 2.5 / ( 0- 0 la pauza)
dortmund - leverkusen marcheaza dortmund / ( minutul 67 scor 0-2)
federer - fish 1
Ceea ce parea un bilet foarte bun , s-a transformat intr-o catastrofa de bilet.
Manchester condusese cu 1-0 , a fost egalata in repriza a 2-a , preia conducerea prin minutul 83 , dupa care are si un penalty , nani rateaza , si in minutul 90 primeste golul egalizator de la fulham. Am vazut multa neputinta la Manchester.
O sa fac inca o pauza.
MMG Anderlecht-Partizan 1
MMG Hap.Tel-Aviv-Salzburg 1
MMG Sheriff T.-Basel 1
Kiel-Hamburg 1
P-F Anorthosis-Cska Moscova 2
MMG Sevilla-Braga 1
MMG Sampdoria-Werder Bremen 1
Miza 1 ron parisport,Castig posibil 824,96
Eu n-am mai pus la pariuri de ceva timp dar am inteles ca se merita sa pui pe Loterii , se castiga foarte bine si am inteles ca sunt niste calcule pe care le poti face ca sa te ajute sa ghicesti numerele.Absolventi de Politehnica pe aici ? ![]()