FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua și Chestiunea Zilei

«12»
Wally12.10.2007 20:45

In primul rand vreau sa-l felicit pe domnul Ardeleanu care ne incanta de fiecare data cu articolele sale. In al doilea rand cine e acest Florin Calinescu sa vorbeasca despre Steaua? Multi care isi dau cu parerea despre Steaua ar trebui sa se spele pe dinti inainte...

«12»