12.10.2007 20:45
In primul rand vreau sa-l felicit pe domnul Ardeleanu care ne incanta de fiecare data cu articolele sale. In al doilea rand cine e acest Florin Calinescu sa vorbeasca despre Steaua? Multi care isi dau cu parerea despre Steaua ar trebui sa se spele pe dinti inainte...
