Pericolele acestui meci:
1.Steaua sa castige concludent.Veti spune probabil ca sunt nebun:)Explicatia ar fi ca daca prin absurd Steaua castiga cu 5-0 o sa il auzim pe DELOC (prea)INTELEPTUL becal cum ca noi avem lot,el a ales bine jucatorii etc.Singurul punct bun ar fi moralul jucatorilor dar prefer sa ramana cu picioarele pe pamant decat sa si-o ia in cap ca au batut pe niste no-name de la Vaslui.
2.Steaua sa iasa cu accidentati din acest meci.Ar fi fix ce ne-ar lipsi acum.
3.Sa iesim din competitie.Pentru ca trebuie sa contam si in Cupa noi fiind specialistii in acest domeniu.
