FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacau - Steaua

«123»
Miaus26.09.2007 17:23

Pericolele acestui meci:

 

1.Steaua sa castige concludent.Veti spune probabil ca sunt nebun:)Explicatia ar fi ca daca prin absurd Steaua castiga cu 5-0 o sa il auzim pe DELOC (prea)INTELEPTUL becal cum ca noi avem lot,el a ales bine jucatorii etc.Singurul punct bun ar fi moralul jucatorilor dar prefer sa ramana cu picioarele pe pamant decat sa si-o ia in cap ca au batut pe niste no-name de la Vaslui.

2.Steaua sa iasa cu accidentati din acest meci.Ar fi fix ce ne-ar lipsi acum.

3.Sa iesim din competitie.Pentru ca trebuie sa contam si in Cupa noi fiind specialistii in acest domeniu.

Kreator26.09.2007 17:25
cum fac pe sotu asata sa merga si alte sposturisa merga toate de la romanbi

?

??????

 

In principiu ar trebui sa functioneze toate programele bifate cu un v de culoare verde....

 

In practica am vazut ca unele nu functioneaza...

 

Pentru a viziona programele trebuie sa ai instalat Windows Media Player si un Real Player....

 

Eu am presupus ca cele care necesita ca sa ruleaze un Real Player, si totusi nu functioneaza, am presupus ca este din cauza ca Real Playerul instalat de mine nu este cel compatibil cu postul respectiv de televiziune....

 

Eu am instalat de curand programul, si nici nu m-am fortat prea mult cu el, deoarece locuiesc in Romania, si pot urmari meciurile echipei Steaua direct la TV (sau pe stadion).

 

Poate sunt utilizatori mai experimentati ai acestui program care ne-ar putea da cateva sfaturi...

dr.adrian926.09.2007 17:28

daca stam si analizam lotul Stelei chiar nu e prost sau slab ba din contra asa lot nu am mai avut de mult. problemele sunt altele. nu sunt uniti si se baga fricosu. avem nevoie de rabdare cu timpu vine si jocul spectaculos dar numai in cazul daca nu se mai baga homalau'

Kreator26.09.2007 17:31
clasa ci antena international nu fonctioneaza

 

Hmmm.

La mine Antena International functioneaza, si functioneaza bine chiar....

 

Incearca si pe Antena 1, meciul este transmis si pe Antena 1, poate la tine functioneaza (la mine Antena 1 nu functioneaza)...

raresd26.09.2007 17:38

Meciul se transmite si pe Sopcast, canalul 28817

 

 

Pentru romanii din strainatate care doresc sa urmareasca meciul FCM Bacau - Steaua din seara aceasta:

 

Il puteti urmari in direct daca instalati programul JLC's Internet TV (gratuit) de la adresa:

 

http://www.jlc-software.com/index.php?page=internet_tv.html

 

Apoi selectati Romania (in dreapta sus) si, din lista de televiziuni romanesti, selectati ANTENA INTERNATIONAL.

 

Meciul este transmis si pe ANTENA INTERNATIONAL de la ora 20.30 ora Romaniei.

 

Observatie:

 

Trebuie sa aveti pe calculator Windows Media Player....

 

Este foarte simplu, si totul nu va ia mai mult de 2 - 3 minute...

Raul198826.09.2007 17:40

poate sa imi zica cineva unde pot sa vad meciul pe internet :unsure:

dr.adrian926.09.2007 18:02

ce bine joaca afc Becali.

ura ura ura

Becali presedinte onu

revivo26.09.2007 18:11

Steaua joaca ca ceasu'

DanStan26.09.2007 18:14

Dupa o prima jumatate de ora eroica Steaua B reuseste sa tina in sah puternica masina de fotbal bacauana. Ca raportul suturilor spre poarta e deja 5-2 pentru Bacau nici nu mai conteaza.

 

p.s ce pot sa m 'nerveze astia de la Bacau ... cine dreaq le-o fi spus sa TRAGA LA POARTA ? Astia n-or fi auzit ca-n fotbalul modern jmekeria sa sa plimbi mingea pana o scapi in aut ?

korynna26.09.2007 18:15

Eu nu pot sa ma uit la asa ceva :sad2: pana acum o singura ocazie amarata...

 

scuze..am dat un gol.. :rolleyes:

raul stelistu26.09.2007 18:19

Jucam mai frumos decat cu 2 inchizatori..........goooooooooooooool

Forza Steaua

RedStar26.09.2007 18:19

Incetati cu caterinca si injuriile la adresa echipei. Am scapat de Hagi, acum sunt si ei in perioada de pregatire. Isi revine echipa incet, incet, dar isi revine.

DanStan26.09.2007 18:22

Zi istorica : Azi, 26 septembrie 2007 Steaua a dat gol din actiune. Sper sa mai vedem macar inca unu' pana la incheierea sezonului.

Miaus26.09.2007 18:27

@ DanStan

 

Dane hai mah termina-te nu mai fi rau.

 

Avem o echipa cu Ninu, fara inchizator e normal sa facem si greseli.Oricum fara pic de ironie, am avut circulatie a balonului in meciul asta.

 

Se vede ca incercam si altceva.

predatorpulse726.09.2007 18:37

Repriza de cacao din pc de vedere al jocului,buna ca scor. Rezervele noastre se vede ca au valoare de B si de asemenea se vede cat de ciudat e pentru jucatorii nostri sa joace fara 2 inchizatori.

Am avut 2 suturi pe poarta(yeah!!) dintre care unul a fost gol,dupa o pasa "a la Dica" a lui Neaga,singura faza care a mai luminat prima repriza. Daca momentan titularii joaca ca o echipa de mijlocul clasamentului,rezervele nu sunt nici ele mai breze.

Daca e sa remarc un lucru pozitiv e ca am alergat mai mult si am vazut un lucru pe care cred ca nu l-am mai vazut la Steaua de nspe luni,si anume ca dupa ce s-a degajat mingea am vazut linia de mijloc urcand cat de cat sa faca presing(asa a venit si al doilea gol dupa o recuperare a lui Neaga),nu ca Lovin si ov Petre care probabil vor sa-i deposedeze pe mijlocasii adversi cu priviri seducatoare.

Oricum sa nu ne amagim,tot prost jucam,doar alergam mai mult,atat. Zaharia i-a mai dat o palma morala ciobanului. De asemenea,cred ca golanski nu are ceva grav ci probabil doar o intindere.

Sper sa castigam,ne trebuie putin noroc la ce stil de joc practicam.

FORZA Steaua!!!

Intotdeauna superiori.

axl2326.09.2007 18:39

Mai oameni buni, Surdu e atacant? Ca daca e, imi pare ca avem 4 atacanti in teren.

nemilosul26.09.2007 18:45
Incetati cu caterinca si injuriile la adresa echipei. Am scapat de Hagi, acum sunt si ei in perioada de pregatire. Isi revine echipa incet, incet, dar isi revine.

ai dreptate se vede o imbunatatire a jocului fata de ultimul meci din cupa cu Timisoara cand nu am avut nici un sut pe poarta(cand cine era pe banca??antrenor secund ca principal stim toti cine a fost)

st_194726.09.2007 18:46

bine ca nu fortzeaza..pacat de golanski

raul stelistu26.09.2007 18:53

Al doilea gol din actiune,ne revenim baieti.

FORZA Steaua

LARI26.09.2007 18:57

Imi pare rau ca Bicfalvi joaca din ce in ce mai slab...

In rest, mie imi place mai mult cum se mișcã bãieții acum decât pânã acum. Sper sã fie victoria care sã le dea puterea rezervelor sã aibã mult mai multã determinare.

 

Emeghara ar fi o soluție ca fundaș doar dacã ar rezolva toate fazele cu exactitate. Mai are unele "ieșiri în decor" de te doare capul...

axl2326.09.2007 18:58

Mda, meciul asta seamana din ce in ce mai mult cu Balada lui Toma Alimos.

 

Ca doi frati dintr-o tulpina, doua goluri Zaharia.

Manea slutu' si uratu'/ Manea prostu' si artagosu'.

 

 

Scuze, ca trei frati dintr-o tulpina, gol Badea.

zamainmenu26.09.2007 19:00
Dupa o prima jumatate de ora eroica Steaua B reuseste sa tina in sah puternica masina de fotbal bacauana. Ca raportul suturilor spre poarta e deja 5-2 pentru Bacau nici nu mai conteaza.

Dane, astia tineri n-au de unde sa-si dea seama in ce hal a ajuns echipa. Ce-am fost si ce-am ajuns...o echipa plina de basini, cu jucatori umflati artificial ca valoare, cu un joc infect, in care maidanarii lui Fernandel arata ca niste boi in mocirla. Evident, pestele de la cap se impute.

Ce demonstreaza o victorie impotriva lui FCM Bacau? Absolut nimic. Ramanem cu spaima ca ne vom face de ras in Europa in grupele ligii(mai bine nu ne calificam, ca din calificarea asta a castigat numai Fernandel cateva milioane de euro!) si ca nu vom prinde podiumul la sfarsitul campionatului.

dr.adrian926.09.2007 19:01
Mda, meciul asta seamana din ce in ce mai mult cu Balada lui Toma Alimos.

 

Ca doi frati dintr-o tulpina, doua goluri Zaharia.

Manea slutu' si uratu'/ Manea prostu' si artagosu'.

Scuze, ca trei frati dintr-o tulpina, gol Badea.

 

ce o dat si Badea gol. m-am dus sami fac o cafea sa nu adorm la un meci asa captivant

Phanttom26.09.2007 19:03

imi poate da cineva adresa pentru sopcast va rog ca au intrerupt astia de la antena1 transmisia live

LARI26.09.2007 19:04
Zi istorica : Azi, 26 septembrie 2007 Steaua a dat gol din actiune. Sper sa mai vedem macar inca unu' pana la incheierea sezonului.

Toata lumea e dezamãgitã de acest început de sezon. Hai mai bine sã le fim alãturi, chiar dacã ne doare inima când vedem cine îmbracã tricourile roș-albastre.

 

Personal, prefer sã vãde ceã atitudinea e mult schimbatã în bine. Da, MULT! Cred cã de aici trebuie pornit, iar Massimo a fãcut o treabã bunã.

«123»