25.09.2007 21:39
Ziua cand oierul va fi indepartat de la Steaua va fi sarbatoare nationala. Cred ca vor iesi stelistii in strada mai ceva ca dupa meciul cu Valencia. Dar ma indoiesc ca cineva ar fi capabil sa-l faca pe oier sa plece. Poate doar DNA ul sau un lunetist.
