FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sa Fie Adevarat!?

«123»
dax4725.09.2007 21:39

Ziua cand oierul va fi indepartat de la Steaua va fi sarbatoare nationala. Cred ca vor iesi stelistii in strada mai ceva ca dupa meciul cu Valencia. Dar ma indoiesc ca cineva ar fi capabil sa-l faca pe oier sa plece. Poate doar DNA ul sau un lunetist.

ro_steaua25.09.2007 22:27

niciodata nu va pleca Gigi de la club,dupa el vor urma nepotii asta chiar el a spuso de mai multe ori ca Steaua va ramane in familia Becali.

 

ps.suporterii pot cumpara actiuni la FC Steaua? fularultras

Wally26.09.2007 10:39

Nu mai visati cu ochii deschisi! Nu vom putea cumpara niciodata actiuni la F.C. Steaua. In primul rand ca nu avem puterea financiara necesara(sunt putini care ar face un mic efort financiar pentru Steaua), iar in al doilea rand jj nu ar vinde niciodata actiuni unor derbedei si unor huligani...

«123»