cine este Gheara???nu prea cred ca Gigi a lasat capul in jos...sa nu uitati ca Gigi este cel mai bogat om din ROM.ma indoiesc ca acest Gheara ar putea sa ii faca ceva.
Stai tu linistit ca Jiji nu este nici intre primii 5 din Romania!
Ca-l umfla unii,gen mitica Dragomir,asta e altceva,are omul interese sa o faca,dar te asigur ca Jiji nu are nici jumatate din ceea ce spune ca are...
Tiriac,Patriciu(care doar din vanzarea Petrom-ului si si-a bagat in cont inca 2,7 miliarde de euro),Dragan, si inca 3-4 miliardari au cu siguranta mult mai mult decat are oierul.
El se lauda cu o avere care reiese din preturile terenurilor supraevaluate de infect,dar daca ,dintr-un anume motiv,ar scadea drastic preturilor la terenuri,Jiji s-ar putea trezi intr-o buna zi ca iasa din top 300...