FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacãu - STEAUA 0 - 4 (0 - 1)

«123»
axl2326.09.2007 17:07

Boloni n-o avea treaba decat sa si-l puna in cap pe Becali.

iceboy26.09.2007 17:18

scorul va fi 1-0 pentru Steaua! :unsure:

weeezer26.09.2007 18:28

Un singur sut pe poarta in primele 45 de minute.

ronrichie26.09.2007 19:03

3-0 min 60

 

E clar, echipa isi revine.

 

 

Se pare ca asta e momentul de descatusare al echipei.

 

Victorie si cu Vaslui sambata si clar suntem in carti din nou.

axl2326.09.2007 19:07

Atat pentru usurarea muncii moderatorilor cat si pentru o canalizare eficienta a discutiilor acest topic se inchide. Va astept cu postari la articolul "LIVE FCM Bacau - Steaua".

 

 

Sau nu.

Wally26.09.2007 20:05

Trebuie sa recunosc ca sunt surprins de scor. Am jucat acceptabil, am avut ocazii, insa au avut si ei vreo cateva ocazii bune. Per total sunt multumit.

FC_STEAUA_194726.09.2007 20:54

Acest meci este un exemplu curat care arata ce se intampla cand "jucatorii" Ov. Petre si Lovin nu se afla pe teren.

 

O victorie buna, sper sa ridice morarul si sa facem un scor bun si cu Vaslui.

bodanelu27.09.2007 04:55

@FC_STEAUA_1947 nu e asa. nu poti compara jucatorii bacaului cu ce e prin prima Liga...

steaua_campioana27.09.2007 06:48

Au jucat bine...

stelea27.09.2007 07:20

Bucurati-va de acest 4-0 ,caci vine Arsenal si ne aduce cu picoarele pe pamant .

"Gura pacatosului ,adevar graieste " !

A mai trecut o zi si dictatoru' ,nu a plecat .

Steaua e a noastra ,nu a unui parvenit !!!

cHrisTophE piNna27.09.2007 08:23

Meci bun, parerea mea e ca ar trebui sa jucam cu rezervele :biggrin: (glumeam), in rest ce sa zic .. meci bun, avand in vedere adversarul, vorba altora de pe aici , sa ne bucuram ... inca cateva zile , ca daca vom apuca sa ne bucuram si cu Vaslui , mie greu sa cred ca o vom face si cu arsenal, dar ... totul e posibil. Forza Steaua ... Sa Credem In Minuni!!!!

Dragoshel27.09.2007 10:28

da da da da ... daca nu gresea portaru la 1-0 nu cred ca mai vedeam un astfel de final unde sa dominam. Greseala aia le-a scazut oralul jucatorilor.

Oricum, cred ca am jucat mai bine cu rezervele, si e bine ca Iacob, Cristocea, revin in primul 11...

razvan_stelist200727.09.2007 16:38

a fost un meci bun,in care am marcat mult,am jucat bine si am inchis toate culoarele.penaltyul executat de Badea a fost excelent,cred ca nici cel mai bun portar nu l-ar fi putut apara.zaharia ar trebui sa fie titular in locul lui Neaga,sau Steaua sa joace cu Neaga mijlocas stanga si Dica&Badea atacanti-fara Cristocea! steag1 cupa la noi va veni,pe Ghencea o vom primi,vom striga,vom aclama-echipa Steaua

janker steaua28.09.2007 15:23

Incredibila victoriee, bravo Steaua ai invins-o pe cea mai tare echipa din campionatul nostru.Acum sa revenim seriosi, bacaul este una din cea mai slaba echipa din cele doua serii,daca jucam asa cu vasluiul ne bateau cu 3,4 goluri.

cipryan0826.10.2007 06:38

Bv Steaua umilinta totala dar trebuie remarcat ca si bacaul au jucat binisor prima repriza :steag_steaua_ro: fular-campionii

«123»