FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FCM Bacãu - STEAUA 0 - 4 (0 - 1)

«123»
**alex**23.09.2007 13:26

Rezervele o sa joace serios sa demonstreze ca isi merita un loc printre titulari. Astept sa-i vad pe Vatca, Emeghara, Baciu, Cristocea, Neaga, Badea, Zaharia + Bicfalvi si Croitoru daca vor fi apti.

ultras_florin2023.09.2007 20:01

Locul 8....................jenant...........cred ca ne va bate si Bacaul.............asta e

Cristocea_23.09.2007 21:09

gabiloves//

 

2006 nunta monica gabor-irinel columbeanu!!!!

 

Hahahahahahahah.

semmy_rufay23.09.2007 23:12

steag3 forzza Steaua

cristi_mold24.09.2007 07:12
un 0-3 pentru Steaua!

 

Steaua a dat 5 goluri in 8 etape si te astepti sa de'a 3 intru'un meci. Si joaca si cu rezervele.

GOD24.09.2007 08:44

-----------------------Vatca-----------------------

 

--Golansky---Baciu-------Rada------Emeghara-

 

 

----------------------Ov.Petre--------------------

 

 

----Badoi------------Croitoru---------Ochirosii---

 

 

------------Badea--------------Neaga------------

 

 

Si ii batem daca jucam asa.

forever_STEAUA24.09.2007 08:46

@GOD

 

Care parte nu ai ințeles-o? Jucãm cu rezervele... Care or fi și alea Dumnezeu știe!

GOD24.09.2007 08:54

Uite pe un site,nu dau nume .

Cica posibila formatie de start.

 

Vîtcã - Golanski, Ninu, E. Baciu, Emeghara - Bãdoi, Ov. Petre, Cristocea, Surdu - Zaharia, V. Badea

De unde a mai aparut Ninu:|

DelPiero1024.09.2007 10:37
@GOD

 

Care parte nu ai ințeles-o? Jucãm cu rezervele... Care or fi și alea Dumnezeu știe!

Suntem precum marile echipe...nu se vede diferenta intre rezerve si titulari!Jucam la fel de prost in ambele situatii! :mellow:

I.N.Money24.09.2007 12:04

@God

Ducu Ninu e luat de la Progresul si momentan joaca pe la Steaua II.In aceasta campanie a nationalei de tineret a jucat in majoritatea partidelor fundas dreapta.

forever_STEAUA24.09.2007 12:51

Arbitri:

 

A: Alexandru Tudor (Bucuresti)

A1: Daniel Burloiu (Galati)

A2: Mihai Artene (Vaslui)

cosmin_stelistu200524.09.2007 13:04

Se face deplasare ?

Harald25.09.2007 05:20

e clar ca o sa folosim din nou stilul italian. Poate castigam cu 1-0 din faza fixa.

 

 

@ GOD Ochirosii mai joaca la Steaua, din cate stiu, e imprumutat

forever_STEAUA25.09.2007 10:47

Meciul va fi transmis în direct pe Antena1 începând cu ora 20:30

deeaisa25.09.2007 15:43

cine mai sunt si astia ? "bacau" ? sunt in A ?

interesant...

cu astfel de antrenori... mai bine las`

sper sa castige Steaua de acum incolo , ca sa demonstrezez ca are echipa..........................................................................

........dar mai intai tre schimbat antrenorul... URGENT ! ... Protasov e o solutie :biggrin: forzateaua

Wally25.09.2007 21:34

Cu oricine am juca(rezerve/ titulari/ echipa a doua) ar trebui sa castigam fara probleme. Insa nu va fi deloc asa, din pacate...

dax4725.09.2007 21:45

Clar pierdem, n-avem sanse. Iar ne facem de rahat in Cupa. Sezonul asta e compromis total. Adio performantza, adio prestantza, adio onoare, jijel e-o oroare !

Gaby1026.09.2007 09:02

Steaua 1 - 0 bacau (Goian min 89)

forever_STEAUA26.09.2007 09:43

@Gaby10

 

Goian nu joacã.

borcescu_coposan26.09.2007 10:16

bine ca nu ziceti ca-l vreti pe Lacatus antrenor...(doar pentru ca e un stelist mare)... dragostea asta strica multe la echipa... sper sa vina un antrenor cu experienta... nu olarcoiu... poate Iordanescu (daca mai poate) :D

Wally26.09.2007 10:47

"Generalul" a anuntat ca se retrage din fotbal pentru a putea sa se ocupe de afaceri. Deci varianta Puiutu Ioranescu cade.

maxx2000ro26.09.2007 12:28
forzateaua de ce trebuie sa ne gandim numai la fosti antrenori?
suzuky26.09.2007 14:59

Iar vom castiga cum face Steaua mereu in mod sigur un gol va da N. Dica forzateaua

forever_STEAUA26.09.2007 15:15

@suzuky

 

Dicã nu este inclus în lot pentru acest meci.

FC_STEAUA_194726.09.2007 17:03

De ce sa nu vina Boloni? Un fost mare stelist care a castigat multe trofee cu acest club pe care toti il iubim. Este un atrenor care a dovedid ca poate sa castige in strainatate:

 

Campionat si Cupa cu Sporting in Portugalia in anul 2001, primul lui an ca antrenor la acea echipa. El i-a si introdus pe Ronaldo, Quaresma si Hugo Viana la echipa mare a lu' Sporting deci stie sa si vada si sa descopere talentul.

 

Trebuie sa aiba o sansa Boloni la Steaua, de multi ani am zis acest lucru.

«123»