Rezervele o sa joace serios sa demonstreze ca isi merita un loc printre titulari. Astept sa-i vad pe Vatca, Emeghara, Baciu, Cristocea, Neaga, Badea, Zaharia + Bicfalvi si Croitoru daca vor fi apti.
Rezervele o sa joace serios sa demonstreze ca isi merita un loc printre titulari. Astept sa-i vad pe Vatca, Emeghara, Baciu, Cristocea, Neaga, Badea, Zaharia + Bicfalvi si Croitoru daca vor fi apti.
Locul 8....................jenant...........cred ca ne va bate si Bacaul.............asta e
gabiloves//
2006 nunta monica gabor-irinel columbeanu!!!!
Hahahahahahahah.
steag3 forzza Steaua
un 0-3 pentru Steaua!
Steaua a dat 5 goluri in 8 etape si te astepti sa de'a 3 intru'un meci. Si joaca si cu rezervele.
-----------------------Vatca-----------------------
--Golansky---Baciu-------Rada------Emeghara-
----------------------Ov.Petre--------------------
----Badoi------------Croitoru---------Ochirosii---
------------Badea--------------Neaga------------
Si ii batem daca jucam asa.
@GOD
Care parte nu ai ințeles-o? Jucãm cu rezervele... Care or fi și alea Dumnezeu știe!
Uite pe un site,nu dau nume .
Cica posibila formatie de start.
Vîtcã - Golanski, Ninu, E. Baciu, Emeghara - Bãdoi, Ov. Petre, Cristocea, Surdu - Zaharia, V. Badea
De unde a mai aparut Ninu:|
@GOD
Care parte nu ai ințeles-o? Jucãm cu rezervele... Care or fi și alea Dumnezeu știe!
Suntem precum marile echipe...nu se vede diferenta intre rezerve si titulari!Jucam la fel de prost in ambele situatii! ![]()
@God
Ducu Ninu e luat de la Progresul si momentan joaca pe la Steaua II.In aceasta campanie a nationalei de tineret a jucat in majoritatea partidelor fundas dreapta.
Arbitri:
A: Alexandru Tudor (Bucuresti)
A1: Daniel Burloiu (Galati)
A2: Mihai Artene (Vaslui)
Se face deplasare ?
e clar ca o sa folosim din nou stilul italian. Poate castigam cu 1-0 din faza fixa.
@ GOD Ochirosii mai joaca la Steaua, din cate stiu, e imprumutat
Meciul va fi transmis în direct pe Antena1 începând cu ora 20:30
cine mai sunt si astia ? "bacau" ? sunt in A ?
interesant...
cu astfel de antrenori... mai bine las`
sper sa castige Steaua de acum incolo , ca sa demonstrezez ca are echipa..........................................................................
........dar mai intai tre schimbat antrenorul... URGENT ! ... Protasov e o solutie :biggrin: ![]()
Cu oricine am juca(rezerve/ titulari/ echipa a doua) ar trebui sa castigam fara probleme. Insa nu va fi deloc asa, din pacate...
Clar pierdem, n-avem sanse. Iar ne facem de rahat in Cupa. Sezonul asta e compromis total. Adio performantza, adio prestantza, adio onoare, jijel e-o oroare !
Steaua 1 - 0 bacau (Goian min 89)
@Gaby10
Goian nu joacã.
bine ca nu ziceti ca-l vreti pe Lacatus antrenor...(doar pentru ca e un stelist mare)... dragostea asta strica multe la echipa... sper sa vina un antrenor cu experienta... nu olarcoiu... poate Iordanescu (daca mai poate) ![]()
"Generalul" a anuntat ca se retrage din fotbal pentru a putea sa se ocupe de afaceri. Deci varianta Puiutu Ioranescu cade.
Iar vom castiga cum face Steaua mereu in mod sigur un gol va da N. Dica ![]()
@suzuky
Dicã nu este inclus în lot pentru acest meci.
De ce sa nu vina Boloni? Un fost mare stelist care a castigat multe trofee cu acest club pe care toti il iubim. Este un atrenor care a dovedid ca poate sa castige in strainatate:
Campionat si Cupa cu Sporting in Portugalia in anul 2001, primul lui an ca antrenor la acea echipa. El i-a si introdus pe Ronaldo, Quaresma si Hugo Viana la echipa mare a lu' Sporting deci stie sa si vada si sa descopere talentul.
Trebuie sa aiba o sansa Boloni la Steaua, de multi ani am zis acest lucru.