il inteleg si pe AndyQ, ca il sustine pe Oli...ca antrenor
parerea mea sincera e ca Oli e unul din cei mai buni antrenori romani IN MECIURILE EUROPENE. pentru el fotbalul e o stiinta si o aplica bine. in campionat...n-aveti cum sa spuneti ca Olaroiu e cine stie ce antrenor
dar la fel de puternic cred ca nu-l putem disocia 100% pe omul Oli de antrenor...in primul rand el nu este barbat. sorry, dar sa te prostituezi, sa vii la Steaua pentru..poate niste bani si pentru recunoasterea europei (pentru ca in Romania toata lumea isi da seama ca esti muierea, ca sa nu zic altfel, a lui Jiji) nu e de bine. Oli ar duce la bun sfarsit campania europeana darr eu sper s a nu vina
chiar vi se mai par importante rezultatele in momentul asta? cand nu mai exista urma de profesionism, de normalitate si curatenie la Steaua noastra? Dupa mine as accepta imediat sa sa iesim pe 10 in campionat si sa pierdem tot in CL dar sa plece Becali si sa vina un investitor macar om sanatos la cap. nu e mai important sa ne pastram identitatea?
E clubul meu si o sa fie mereu. dar suntm in criza profunda.
ce bine ar fi ca televiziunile sa nu mai dea nici o stire cu Becali, suporterii sa nu mai cumpere nici un bilet si nici un antrenor si jucator sa nu mai accepte contract cu Becali. dar nu traim in lumea aia 
edit: a, si ....nu mi-a placut deloc cum discutia la "special" s-a dus spre sentimentalisme fara valoare. Problema nu era ca sufera Hagi...si ca a fost umilit el. e situatia Stelei...si argumentul ca am ajuns in Champions League si semifinala de UEFA...pot zice drept comparatie: in vremea Republicii Socialiste Romania nu luam o multime de medalii si premii la olimpiade si campionate?