FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bine, România

«12»
danimarcu13.09.2007 21:52

Asa simt si eu,Ovidiu.

Parca Nationala de azi incepe sa semene cu cea a lui Hagi,desi mai e mult pana acolo.

Jocul e mai consistent, rezultatele ne dau sperante, avem doi leaderi in Mutu si Chivu de mare valoare.

Despre Mutu,recunosc ca nu l-am inghitit niciodata, ca nu o sa se numere niciodata printre favoritii mei,dar recunosc ca e un jucator exceptional.Cel putin evolutiile de anul asta au fost perfecte,la echipa de club si la Nationala.

Dar cu toate astea,comparatia cu Hagi mi se pare fortata.Cred ca Hagi juca mai bine la 18 de ani decat joaca Mutu la 27.

Sper din toata inima sa mergem la Europene si sa ne gasim rezervele valoroase de care avem nevoie.

steaua_gloria14.09.2007 09:17

Echipa nationala a Romaniei incepe sa devina o forta mondiala si asta se va vedea cu siguranta la campionatul europen din 2008.Cu Mutu , Dica , Marica, Chivu, Goian, Tamas nu ne opreste nimeni. Ne-am luat-o de la nemti datorita schimbarilor.

«12»