FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal vine cu 2.200 de suporteri (GSP)!

«12»
Le reseau pansant14.09.2007 22:00

bodanelu-hai ca daca gasesc vreunul o sa ii spun, sper ca esti de buna credinta si ai macar portofel? eu vreau sa gasesc o suporterita mai mult ca de asta cel putin isi cumpara draq un fard ceva pe cand aia cate 20 de beri :D.

 

Am facut si scenariu:

 

Hai, aem Mihai du iu uant tu cengi ior mafler wit me? Iu are impresid me veri maci!

 

(ce spui merge?) si indiferent de raspus pe urma ii zic

 

Iu are sou biutifal, wud iu be mai waif? ai loviu sa mor io !!

 

eu cred ca am sanse foarte mari, mai ales cand o sa vada cum arat (mic, nebarbierit, cu ochelari si in tenesi).

axl2315.09.2007 15:19

Sa nu va doriti sa vina si englezoaice, poate's doar un porc sovin da-s unele din cele mai barbate femei pe care le-am vazut vreodata. Si cu rusine in suflet va zic ca am "vazut" vreo cateva.

Quetzalcoatl15.09.2007 15:45

@Axl23

 

Pai de ce crezi ca astia-s unii dintre cei mai mari consumatori de bere ? :))))))

axl2315.09.2007 15:50

@Quetzalcoatl

O fi de la bere.

fane_casieru15.09.2007 16:50
@Quetzalcoatl

O fi de la bere.

 

Nuuuu - e de la stress !!

Stanici15.09.2007 18:43

Ca sa va dumiriti... "care e diferenta intre o stramba si o printesa? - 6 beri"'

«12»