FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Arsenal vine cu 2.200 de suporteri (GSP)!

«12»
fcsteaua.ro12.09.2007 12:18

Conducerea grupãrii engleze a informat oficial conducerea Stelei cã la meciul din Ghencea, de pe 2 octombrie, londonezii vor veni însoțiți de 2.200 de fani.

 

Oficialii roș-albaștri vor rezerva acest numãr de tichete, cel mai probabil la tribuna I.

 

De asemenea, Arsenal a informat cã nu va efectua antrenamentul oficial pe stadionul din Ghencea.

 

 

Stukha_steaua12.09.2007 12:37

Sa fie bineveniti in,sper, infern

rivelino12.09.2007 13:01

Ar fi bine,ca astia sunt baieti de viata.Iesim cu ei la o bere si facem schimb de fulare si tricouri.

fane_casieru12.09.2007 13:11
Ar fi bine,ca astia sunt baieti de viata.Iesim cu ei la o bere si facem schimb de fulare si tricouri.

@rivelino - da..facem schimb de timbre..ne cerem prietenia...si poate ne invita la ei acasa dupa. :biggrin:

rivelino12.09.2007 13:27
@rivelino - da..facem schimb de timbre..ne cerem prietenia...si poate ne invita la ei acasa dupa. :biggrin:

Poate,ca ei sunt englezi.But we don't swing that way.

fantomass_boss12.09.2007 13:31
Ar fi bine,ca astia sunt baieti de viata.Iesim cu ei la o bere si facem schimb de fulare si tricouri.

de fular asi vrea...dar cum afla cand vin si cu ce avino si la ce ora :)?...sa mergem direct la aeroport :)

rivelino12.09.2007 13:39
de fular asi vrea...dar cum afla cand vin si cu ce avino si la ce ora :)?...sa mergem direct la aeroport :)

Corect,sa-i luam tare direct din aeroport.Nici bine sa nu puna picioru pe pamant romanesc,si-i interpelam:"Giv mi ior fular".In confuzia generala,or sa accepte.Probabil ca vor veni odata cu echipa.

DexOne12.09.2007 14:02
@rivelino - da..facem schimb de timbre..ne cerem prietenia...si poate ne invita la ei acasa dupa. :biggrin:

 

 

si ID de mess...ca se poarta

 

apropo stie careva cate suporterite vin? :tongue:

shack3r12.09.2007 14:05
Ar fi bine,ca astia sunt baieti de viata.Iesim cu ei la o bere si facem schimb de fulare si tricouri.

 

Si pe Dambovita curge numai lapte si miere

rivelino12.09.2007 14:09
Si pe Dambovita curge numai lapte si miere

Si Red Bull.

Dragoshel12.09.2007 14:12

si avertizari, wran-uri curge.... terminati cu off topicul.

Le reseau pansant12.09.2007 21:05

Da si pe mine m-ar interesa cate suporterite vor veni, partea nasola este ca tre sa ma pun bine cu engleza ca in afara de "**** you" sau "i want to have sex with you this night" nu prea stiu. Eu vreau sa fac pe langa schimb de fulare si de portofel, ce spuneti am vreo sansa? Acuma daca merem sa ii asteptam la aeroport ii asetptam cu paine si sare sau cu mici si bere? ca dupa cate stiu eu sunt mari amatori de "racoritoare"

bodanelu12.09.2007 21:12

@Le reseau pansant presupun ca portofelul tau gol si al lor cu un salariu intreg din anglia?

Stukha_steaua12.09.2007 22:01

cum sa nu vina multi fratiolor??? voi stiti cat e o bere la ei??? sunt morti englezii dupa Romania

S.S.Lazio12.09.2007 22:46

iti dai seama ce va fi prin berariile din buc?..herastrau..alea alea :)).Cum ar fi daca ar iesi o bataie la tribuna,sub ochii lui nea` Jiji ..

ManiaCU13.09.2007 00:01

Astazi un tovaras ma tot lua ca vezi domle` vin aia de la Arsenal 2000 , or sa creeze o atmosfera ce n-a mai vazut Ghencea. Pe mine ma bufnea rasul de ce-mi zicea asta. Ce mare atmosfera or sa faca astia ? Cum au facut cei de la Boro ?... se jucau cu mingea in tribuna :))) sa fim seriosi ...

rivelino13.09.2007 13:24

Pana la urma nu conteaza cati vin si ce fac.Important e sa plece tristi din Ghencea.

oase13.09.2007 15:34

sal frate . sunt un stelist din busteni si as vrea se ma inscriu si eu in AISS dar din pacate nu merge s iau formularul d inscriere ast un ajutor d l voi p adresa mea d mail k***@*** si stati linistiti ca asa cum vin englezi betii asa vor pleca betii de suparare ca le dam 3 in Ghencea

 

 

 

ULTRAS Steaua SEMPER SUPERIORES steag1 steag3 steagro fularultras

carminastan13.09.2007 15:43

@oase

ti-am trimis pe mail fisierul pdf

zzip13.09.2007 20:38

cum vin asa pleaca, intra cu tupeu, pleaca cu coada intre picioare:)) fularsteau2

Le reseau pansant13.09.2007 21:12

bodanelu- de unde naiba presupui asa de bine? esti vreun oracol sau profet de pe forum? bine nu vreau sa fiu obraznic, adica sa le dau portofelul gol, ci cu bursa dupa o luna (faza e ca e tot cam acelasi drac) dar gestu conteaza nu?

danimarcu13.09.2007 21:29

Oricum,la un simplu schimb de fulare va puteti considera castigatori...

Ma indoiesc ca ,calitativ, ale lor ar putea fi mai proaste ca ale noastre... :biggrin:

bodanelu13.09.2007 21:44
bodanelu- de unde naiba presupui asa de bine? esti vreun oracol sau profet de pe forum? bine nu vreau sa fiu obraznic, adica sa le dau portofelul gol, ci cu bursa dupa o luna (faza e ca e tot cam acelasi drac) dar gestu conteaza nu?

 

daca gasesti vreunul... intreaba daca are vreun prieten care vrea sa faca acelasi schimb. dar nu n-am bursa, ca-s mai lenes :D

Stukha_steaua14.09.2007 00:47
cum vin asa pleaca, intra cu tupeu, pleaca cu coada intre picioare:)) fularsteau2

 

Gastele se reped ca niste lei si cad ca mustele

w3bmaster14.09.2007 20:27

Sa vina ei sa iasa atmosfera da sa castigam noi :)

 

Forza Steaua

«12»