ROG GALERIA SA CITEASCA ACEST CANTEC SI SA-MI SPUNA PAREREA LOR , SI CHIAR FANII SA-MI SPUNA PAREREA LOT
cantec dedicat galeriei Stelei
IN Ghencea ESTE RAIUL SI INFERNUL
MULTE ECHIPE SI-AU GASIT BLESTEMUL
GALERIE NUMEROASA, ULTRA FAIMOASA
FAC O STEA MULT MAI FRUMOASA
PANA LA CER SE STIE
Steaua ESTE O MANDRIE
O IUBIM SI O STIMAM
LA Dumnezeu NOI NE RUGAM
VICTORIILE IN LANT SA VINA
CA E Steaua CEA CRESTINA
CANTECELE NOASTRE ISI SPUN CUVANTUL
DE SE CUTREMURA PAMANTUL
SUNTEM O ECHIPA CU VALOARE
BAGAM TEAMA IN ADVERSARE
CA E VORBA DE PATRON , ANTRENOR SAU JUCATOR
NOI SUNTEM VOCEA DIN POPOR .
SI ATUNCI CAND SE GRESESTE
GALERIA PEDEPSESTE
NOI SUNTEM O FAMILIE CU RENUME
VOCEA NOASTRA ESTE PESTE TOT IN LUME
GALERIA NOASTRA E DE INVIDIAT
SUNTEM UN EXPEMPLU DE URMAT
CA SA SCAPAM ECHIPA DE SUFERINTA
NE UNIM TOTI INTR-O FIINTA
CHIAR DE ESTE LEGEA LUI MITICA
GALERIA NOASTRA NU STIE DE FRICA
SUNTEM FANII CEI MAI INFOCATI
DAR SUNTEM OAMENI EDUCATI
VIOLENTA NU ESTE TOLERATA
SUNTEM GALERIE ADEVARATA
1. NU mai abuza de CAPS LOCK!
2. Este interzisã postarea a douã mesaje consecutive în același thread!
3. Postãrile OFF TOPIC (adicã în afara subiectului) vor fi șterse! Moderatorii
