FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vrute și nevrute

«12»
baby_boy12.09.2007 10:21

ROG GALERIA SA CITEASCA ACEST CANTEC SI SA-MI SPUNA PAREREA LOR , SI CHIAR FANII SA-MI SPUNA PAREREA LOT

 

cantec dedicat galeriei Stelei

 

IN Ghencea ESTE RAIUL SI INFERNUL

MULTE ECHIPE SI-AU GASIT BLESTEMUL

GALERIE NUMEROASA, ULTRA FAIMOASA

FAC O STEA MULT MAI FRUMOASA

PANA LA CER SE STIE

Steaua ESTE O MANDRIE

O IUBIM SI O STIMAM

LA Dumnezeu NOI NE RUGAM

VICTORIILE IN LANT SA VINA

CA E Steaua CEA CRESTINA

CANTECELE NOASTRE ISI SPUN CUVANTUL

DE SE CUTREMURA PAMANTUL

SUNTEM O ECHIPA CU VALOARE

BAGAM TEAMA IN ADVERSARE

CA E VORBA DE PATRON , ANTRENOR SAU JUCATOR

NOI SUNTEM VOCEA DIN POPOR .

SI ATUNCI CAND SE GRESESTE

GALERIA PEDEPSESTE

NOI SUNTEM O FAMILIE CU RENUME

VOCEA NOASTRA ESTE PESTE TOT IN LUME

GALERIA NOASTRA E DE INVIDIAT

SUNTEM UN EXPEMPLU DE URMAT

CA SA SCAPAM ECHIPA DE SUFERINTA

NE UNIM TOTI INTR-O FIINTA

CHIAR DE ESTE LEGEA LUI MITICA

GALERIA NOASTRA NU STIE DE FRICA

SUNTEM FANII CEI MAI INFOCATI

DAR SUNTEM OAMENI EDUCATI

VIOLENTA NU ESTE TOLERATA

SUNTEM GALERIE ADEVARATA

 

1. NU mai abuza de CAPS LOCK!

2. Este interzisã postarea a douã mesaje consecutive în același thread!

3. Postãrile OFF TOPIC (adicã în afara subiectului) vor fi șterse! Moderatorii

MoRRano12.09.2007 13:33

Foarte talentat Florentin Matei cu siguranta va juca la echipa mare. Cat despre meciurile ce urmeaza vom bate si Pandurii si pasaricile, acum Hagi poate alinia alt 11 cu refacerile lui Badea, Iacob si Cristocea. ForZZa Steaua ! Mergem incet dar sigur catre titlu ! fular-campionii

«12»