@fane
Stiu doar numarul daca iti trebuie: 021/89 89 999 .
Sper ca prietenul sa se refaca.
@fane
Stiu doar numarul daca iti trebuie: 021/89 89 999 .
Sper ca prietenul sa se refaca.
Totul e bine cand se termina cu bine!
Sanatatea e cea mai importanta!Desi nu te cunosc,ma bucur sincer ca ai scapat de necaz!
Nu se poate spune ca am scapat de necaz dar eu vreau sa cred ca partea cea mai grea a trecut.
Multumesc tuturor pt suport. steagro
Nice to have you back!
Multa sanatate si sa te faci bine repede! ![]()
nici nu stiu de ce scriu......dar.....in urma unei lovituri destul de puternice primita in plina figura cu ochiul stang vad incetosat si ma doare f tare cand ies la lumina....azi doctorul a spus ca e posibila o dezlipire de retina.........analize amanuntite voi efectua luni daca jena persista....
P.S. am scris aici doar pentru azzido,sa stie ca nu e singurul care astfel de probleme......
@Azzido
Welcome back !
vai azzido sanatate...si credeam ca io am necazuri ca numai merg la praga din pricina unor probleme familiale..si deceptia a fost mare...cand vad ce ai patit tu...parca mi am mai revenit..inca odata sanatate...
nici nu stiu de ce scriu......dar.....in urma unei lovituri destul de puternice primita in plina figura cu ochiul stang vad incetosat si ma doare f tare cand ies la lumina....azi doctorul a spus ca e posibila o dezlipire de retina.........analize amanuntite voi efectua luni daca jena persista....
P.S. am scris aici doar pentru azzido,sa stie ca nu e singurul care astfel de probleme......
Sa speram ca nu e grav si se rezolva fara operatie.
Daca totusi este intr-adevar dezlipire de retina, trebuie operata ca altfel nu se reface.
Daca esti din Buc sau de prin zona, iti recomand clinica Laser Optics unde m-am operat eu, este pe bd Dinicu Golescu nr 10, doctorul Carstocea.
Consultatia este 800.000 iar operatia la mine a costat 26 mil, poate la tine e mai ieftin. tel. 311 98 98
Pe langa clinica asta te mai poti duce la spitalul de urgente oftalmologice Lahovari la dr Balta, aici nu mai stiu ce si cum.
Multa sanatate ![]()
hmm .. si eu am uneori .. senzatia ca o dungulita de culoare negru deschis , de vreo 2-3 centrimetri lungime si 1 cm latine .. se plimba prin fata ochilor ... sper sa nu fie din cauza asta ![]()
@Azzido
Multa sanatate oculara iti urez, pentru ca stiu ca ficatul tau e irecuperabil. Am fost scutit de astfel de probleme pana nu demult, cand mi-a sarit o bucata de rugina fix in mijlocul gauricii aleia negre prin care vede tot omul da' s-a rezolvat in 5 minute, la ocul(t)ist.
Sa speram ca nu e grav si se rezolva fara operatie.Daca totusi este intr-adevar dezlipire de retina, trebuie operata ca altfel nu se reface.
Daca esti din Buc sau de prin zona, iti recomand clinica Laser Optics unde m-am operat eu, este pe bd Dinicu Golescu nr 10, doctorul Carstocea.
Consultatia este 800.000 iar operatia la mine a costat 26 mil, poate la tine e mai ieftin. tel. 311 98 98
Pe langa clinica asta te mai poti duce la spitalul de urgente oftalmologice Lahovari la dr Balta, aici nu mai stiu ce si cum.
Multa sanatate
Plus ca sunt si niste bunaciuni bune p-acolo.
@Stanici vreau si eu o bunaciune nashpa ![]()
Dintre toate bunaciunile alea eu o vreau pe Irina.
O stiti pe Irina, nu ? :biggrin:
Dintre toate bunaciunile alea eu o vreau pe Irina.O stiti pe Irina, nu ? :biggrin:
Nu..nu ne-a mai scris... :biggrin:
Irina e o fata d-aia de care ii place lui Azzido, cu doi sani si un fund. (Cam astea ar fi criteriile pe care ar trebui sa le indeplineasca o femeie pentru a-i fi pe plac).
Mda, Gogu' nu mai are probleme, deocamdata cel putin. ![]()
Operatie reusita !
Traiasca domn' doctor !
ªi Gogu' sã trãiascã ![]()
Pai in cazul asta ar trebui sa-l cinstim pe Gogu - ca doar i-a reusit operatia - nu ?
nu nu, sa il cinstim pe nenea doctor....
Traiasca dom' doctor! Si dom' Azzido o bere la baietii de pe forum :tongue:
Azzido ar trebui sa de`a 30,510 de berii tuturor membriilor inregistrati. Hai, cat mai repede ca creste numarul!
Ps: Traiasca si doctoru` si GoGu!
Eu zic ca topicul asta, daca nu contine si-un numar de cont, nu-si are rostul.
Viata lunga, brat de otel si privire de soim, Azzido! Ca Robin Hood.
Sanatate si numei bine lu nea moderatoru pacifist .... adica Azzido :biggrin:
Gogule,cum VEZI viitoru? Ii mai prindem pe franarii de la chefere? :biggrin: