FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alaturi de Cornel Cernea

«123»
UltrasInter08.09.2007 10:15

alaturi de tine mereu !!

Champion's Heart08.09.2007 11:46

..Alaturi de Tine...Toate trec si noi avem nevoie de tine! Fii tare pentru noi! Forzza Cernea!

Dan08.09.2007 12:16

condoleante cornele.......fii tare si treci peste aceasta drama

Astristul08.09.2007 13:03

Sincere Condoleante Cornele! Sper sa treci cu bine peste acest necaz! :sad2:

para09.09.2007 15:17

Sincere condoleante Cornele,sper sa treci peste aceste momente grele ala vietii ca apoi sa aperi poarta Stelei asa cum o aparai si inainte!santem cu totii alaturi de tine!! forzateaua

zzip09.09.2007 15:38

Condoleante !

stelea10.09.2007 06:27

sincere condoleante , tie si intregi familiei !!!

steaua_gloria10.09.2007 06:45

Cornel fi tare!(asta da jucator cu bun simt)

mARSHALL10.09.2007 06:54

Condoleante Cornel ... suntem alaturi de tine ...

BOSS_DANUTZ10.09.2007 07:47

ALATURI DE TINE MEREU!!!! SA STI CA ESTI UN MARE PORTAR!! SINCERE CONDOLEANTE

neli10.09.2007 09:25

D-zeu sa-l odihneasca, fii tare asta-i viata, nu putem face nimic impotriva naturii (nastere si moarte), sincere parari de rau

MoRRano10.09.2007 13:08

Sincere condoleante, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace

oase10.09.2007 17:39

sincere condoleante si numai bine cornele

mihai din oradea11.09.2007 06:54

sincere condoleante cornele ,toata suflarea stelista este cu sufletul alaturi de tine.

«123»