alaturi de tine mereu !!
alaturi de tine mereu !!
..Alaturi de Tine...Toate trec si noi avem nevoie de tine! Fii tare pentru noi! Forzza Cernea!
condoleante cornele.......fii tare si treci peste aceasta drama
Sincere Condoleante Cornele! Sper sa treci cu bine peste acest necaz! :sad2:
Sincere condoleante Cornele,sper sa treci peste aceste momente grele ala vietii ca apoi sa aperi poarta Stelei asa cum o aparai si inainte!santem cu totii alaturi de tine!! ![]()
Condoleante !
sincere condoleante , tie si intregi familiei !!!
Cornel fi tare!(asta da jucator cu bun simt)
Condoleante Cornel ... suntem alaturi de tine ...
ALATURI DE TINE MEREU!!!! SA STI CA ESTI UN MARE PORTAR!! SINCERE CONDOLEANTE
D-zeu sa-l odihneasca, fii tare asta-i viata, nu putem face nimic impotriva naturii (nastere si moarte), sincere parari de rau
Sincere condoleante, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace
sincere condoleante si numai bine cornele
sincere condoleante cornele ,toata suflarea stelista este cu sufletul alaturi de tine.