FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Alaturi de Cornel Cernea

«123»
Kame07.09.2007 09:08

Sincere condoaleantze.. Dumnezeu sa-l ierte !!!

Heart_For_Steaua07.09.2007 09:30

Dumnezeu sa-l ierte!

Ovidiu_IASHI_Steaua07.09.2007 09:34

Dumnezeu sa-l ierte!

zoloz200507.09.2007 09:41

Sincere condoleante !

w3bmaster07.09.2007 10:01

Condoleante !!

LARI07.09.2007 10:07

Suntem alaturi de tine si de familia ta, Cornele! Sa-i fie tarana usoara si sa-l odihneasca in pace Dumnezeu!

Bobby_Ultras07.09.2007 11:00

Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l ierte!

LeoKinG07.09.2007 12:38

Un moment greu in viata fiecarui om,Cernea suntem alaturi de tine!Sincere condoleante!

Gaby1107.09.2007 12:50

imi pare rau ca a pierdut o persoana atat de importanta din viata lui.... nu stiu ce sa zic parca intreg clubul are probleme de genul: accidentari, rude bolnave s.a. as vrea sa spun de unde ni se trag spun doar atat: nu poate Dumnezeu sa ma bata pe mine de Inviere....asta este sai multumim supremului...

vlad stelistu07.09.2007 13:06

sincere condoleantze.trebuie sa treci peste aceste momente grele Cornel,vom fi cu totii alaturi de tine! :mellow:

bajula07.09.2007 14:21

Sincere condoleante! Dumnezeu sa-l ierte!

twetwet07.09.2007 14:23

am trecut si eu prin asa ceva....sincere condoleante!

barbubobby07.09.2007 15:29

sincere condoleante. Alaturi de tine Cornele!

fane_casieru07.09.2007 16:48

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

stelist nebun07.09.2007 17:14

Dumnezeu sa-L odihneasca in pace....condoleante

JDERUL07.09.2007 17:26

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !

Condoleantze familiei si tuturor celor care l-au cunoscut !

AndreyCor07.09.2007 17:35

cornele fii tare!sincere condoleante..

bella07.09.2007 17:54

Dumnezeu sa`l ierte...Cernea, fii puternic...moartea este doar poarta spre viatza veshnica... :*>:D<

alexzeu07.09.2007 19:43

Sincere condoleante ...si FI TARE CORNELE !!!

vendy7807.09.2007 20:06

SINCERE CONDOLEANTE.....fii tare :sad2:

PavelAndrei07.09.2007 22:31

fiecare o sa trecem prin momente deastea.Condoleantze atat mai pot spune

COOL08.09.2007 07:11
:mellow: Amin! forzateaua
ana_stelista08.09.2007 07:48

Condoleante Cornel........suntem alaturi de tine!

adynezu08.09.2007 08:58
:(... Condoleante!...:(
cosminho08.09.2007 09:20

C O N D O L E A N T E

«123»