Sincere condoaleantze.. Dumnezeu sa-l ierte !!!
Sincere condoaleantze.. Dumnezeu sa-l ierte !!!
Dumnezeu sa-l ierte!
Dumnezeu sa-l ierte!
Sincere condoleante !
Condoleante !!
Suntem alaturi de tine si de familia ta, Cornele! Sa-i fie tarana usoara si sa-l odihneasca in pace Dumnezeu!
Sincere condoleante. Dumnezeu sa-l ierte!
Un moment greu in viata fiecarui om,Cernea suntem alaturi de tine!Sincere condoleante!
imi pare rau ca a pierdut o persoana atat de importanta din viata lui.... nu stiu ce sa zic parca intreg clubul are probleme de genul: accidentari, rude bolnave s.a. as vrea sa spun de unde ni se trag spun doar atat: nu poate Dumnezeu sa ma bata pe mine de Inviere....asta este sai multumim supremului...
sincere condoleantze.trebuie sa treci peste aceste momente grele Cornel,vom fi cu totii alaturi de tine! ![]()
Sincere condoleante! Dumnezeu sa-l ierte!
am trecut si eu prin asa ceva....sincere condoleante!
sincere condoleante. Alaturi de tine Cornele!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.
Dumnezeu sa-L odihneasca in pace....condoleante
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !
Condoleantze familiei si tuturor celor care l-au cunoscut !
cornele fii tare!sincere condoleante..
Dumnezeu sa`l ierte...Cernea, fii puternic...moartea este doar poarta spre viatza veshnica... :*>
<
Sincere condoleante ...si FI TARE CORNELE !!!
SINCERE CONDOLEANTE.....fii tare :sad2:
fiecare o sa trecem prin momente deastea.Condoleantze atat mai pot spune
Condoleante Cornel........suntem alaturi de tine!
C O N D O L E A N T E