FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Preturi Bilete Champions League 2007-2008

«12»
PoWeR03.09.2007 15:24

Stie cineva care vor fi tarifele pentru meciurile din grupe? Ca din cate am inteles clubul trebuia sa trimita catre UEFA lista de preturi

cristi_mold03.09.2007 15:27

Din cate stiu eu nu s-a anuntat nici unde preturile biletelor, desi UEFA obliga cluburile participante in Champions League sa anunte aceste preturi, la 24 de ore de la tragerea la sorti.

puyol03.09.2007 15:48

trebuie sa ne asteptam la scoruri foarte mari, ciobanu deja a zis ca preturile vor fi mai mari ca anul' trecut... dar stai ca eu nu merg la niciunul :D

PoWeR03.09.2007 16:06

mari, mici, ar trebui sa stim si noi ... nu de alta, dar sa stim cum gestionam afacerile :)

**alex**03.09.2007 17:44

Intai trebuie sa afle si care va fi al treilea adversar din grupa: AEK/Sevilla. Cum meciul se joaca in aceasta seara, probabil ca maine vom afla si pretul biletelor.

sven03.09.2007 17:46

@**alex**

 

si daca te gandesti un pic decat sa dai 100-200 de euro pe bilete mai bine mai pui 100 si faci o deplasare.sunt o gramada de oferte.

criminalu200503.09.2007 17:47

la cati tarani vor veni la meci ma gandesc serios sa nu particip dar pacat ca nu ma lasa sufletu.totusi sa speram ca taranii vor merge la tribune.

LASATI SUPORTERII LA PELUZE!!!!

Wally03.09.2007 18:10

Tot la peluza vor veni ca e mai ieftin...

**alex**03.09.2007 18:21

Se pare ca am fost auziti :

 

FC Steaua Bucuresti anunta faptul ca preturile biletelor pentru partidele din Liga Campionilor si modul de achizitionare al acestora vor fi comunicate miercuri, in jurul pranzului.

PoWeR03.09.2007 20:01

oleeee ... spre glorie :)

diana-uk04.09.2007 12:24
oleeee ... spre glorie :)

 

cum fac sa cumpar si eu bilet pentru meciul cu arsenal din londra?pot comanda online din Romania?pentru ca dc cumpar de aici din anglia trebuie sa stau in galeria englezilor...si nu vreau asta as vrea sa stau in galeria Stelei.stie cineva cum ar trebui sa procedez?ceva d epreturi ati auzit?

lucvald-190204.09.2007 12:40
Tot la peluza vor veni ca e mai ieftin...

 

daca esti posesor de abonament...iti iei inca 3 tovarasi...si....se va umple peluza!..e simplu !

Iar cetatenii nu vor mai avea loc pe la peluze ;)

Wally04.09.2007 13:37

Nu zici rau! Pe un abonament poti lua 4 bilete, iar daca fiecare posesor de abonament ia cate 4 bilete si nu le vinde apoi mai scump, ci isi ia 3 tovarasi cu el, nu vor mai ramane bilete, dat fiind faptul ca abonatii au prioritate...

Trebuie studiata problema...

carminastan04.09.2007 13:45

e si nu e. pentru ca si aia 3 prieteni: ori au abonament si nu se pun, ori sunt simpli cetateni :-D.

Mai mult decat atat, nu stiu daca or sa se mai dea 1+3 si pentru meciurile din grupe. Anul trecut a fost 1+1.

PoWeR04.09.2007 18:38

Oficialii Stelei s-au intalnit astazi cu liderii galeriei steliste si au discutat despre pretul biletelor la meciurile din Grupele Champions League.

 

In urma discutiilor, prin Valeriu Argaseala, Steaua a anuntat: un pachet de bilete la peluza din Ghencea va fi 210 RON, mai mult fata de anul trecut, cand Steaua stabilise pretul la 180 RON!

 

In baza abonamentului, fiecare suporter poate cumpara doua pachete de bilete!

 

Comenteaza aici pretul biletelor la peluza pentru meciurile cu Arsenal, Sevilla si Slavia Praga.

 

 

sursa: sport ro

cristi_mold04.09.2007 18:39
Oficialii Stelei s-au intalnit astazi cu liderii galeriei steliste si au discutat despre pretul biletelor la meciurile din Grupele Champions League.

 

In urma discutiilor, prin Valeriu Argaseala, Steaua a anuntat: un pachet de bilete la peluza din Ghencea va fi 210 RON, mai mult fata de anul trecut, cand Steaua stabilise pretul la 180 RON!

 

In baza abonamentului, fiecare suporter poate cumpara doua pachete de bilete!

 

si la tribune ?

Wally04.09.2007 18:49

210 RON? Astia s-au tampit! Pun niste preturi exorbitante in raport cu jocul echipei. Dai 210 RON, canti de iti rupi plamanii si apoi pleci acasa ragusit, nervos ca sunt unii care nu stiu sa dea 2 pase si cu un sac de goluri primite in spate.

PoWeR04.09.2007 18:51

la tribune inca nu stiu

cristi_mold04.09.2007 18:53
210 RON? Astia s-au tampit! Pun niste preturi exorbitante in raport cu jocul echipei. Dai 210 RON, canti de iti rupi plamanii si apoi pleci acasa ragusit, nervos ca sunt unii care nu stiu sa dea 2 pase si cu un sac de goluri primite in spate.

 

si daca mai vi si din tara de pe undeva

Wally04.09.2007 18:59

Daca mai vii si din tara de undeva te-ai scos. Sa va povestesc o faza: la Steaua - Villareal cand s-a amanat meciul din cauza zapezii cineva de pe langa mine venise tocmai de la Satu-Mare. Bineinteles ca a batut drumul degeaba, a platit biletul degeaba ca nu a putut sa vada meciul. Asa ca la asemenea preturi, numai din provincie sa nu vii.

c.ronaldo1704.09.2007 19:02

Chiar aveam de gand sa nu lipsesc de la nici un meci din grupe. Sa fac un calcul total. Drumul pana la Bucuresti m`ar costa 150 de RON. Apoi 210 RON biletul care nu stiu cum am sa fac rost de el din timp, si 100 de RON niste banii... prefer sa nu mai calculez totalul. Fratilor, traim in Romania ce naiba. Si aici am vorbit de doar un meci. Pai ca sa vin la toate din grupe m`ar costa cam 14 milioane pe putin.

 

Cred ca mai ieftin as iesi cu o deplasare pe Emirates.

PoWeR04.09.2007 19:02

eu as vrea sa vin din Gura Humorului ... dar voi trata bine situatia, sa vad daca renteaza

MadFroG04.09.2007 19:42

Sa dau 2 milioane ca sa-mi vad Steluta umilita ? Nu mersi

Virgil05.09.2007 05:55

Prețul pachetelor în acest sezon

 

Peluze 210 RON

Tribuna a II-a 400 RON

Tribuna I 700 RON

Tribuna 0 900 RON

Fotolii 1.200 RON

 

Prețul pachetelor anul trecut

Peluze 185 RON

Tribuna a II-a 350 RON

Tribuna I 550 RON

Tribuna 0 900 RON

Fotolii 1.200 RON

forever_STEAUA05.09.2007 07:02
Chiar aveam de gand sa nu lipsesc de la nici un meci din grupe. Sa fac un calcul total. Drumul pana la Bucuresti m`ar costa 150 de RON. Apoi 210 RON biletul care nu stiu cum am sa fac rost de el din timp, si 100 de RON niste banii... prefer sa nu mai calculez totalul. Fratilor, traim in Romania ce naiba. Si aici am vorbit de doar un meci. Pai ca sa vin la toate din grupe m`ar costa cam 14 milioane pe putin.

 

Cred ca mai ieftin as iesi cu o deplasare pe Emirates.

 

 

210 RON e pachetul pentru cele 3 meciuri. Nu doar pentru unul.

«12»