FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi, cei din linia intai...

«12»
mrsprite30.08.2007 12:38
Merci mult, am sa incerc sa descarc!

 

 

 

 

mah incearca un site din Romania numit sport ...... ro ..... e prtv si dau tot meciu online si specialu de dupa

cariocas31.08.2007 10:47

mereu Steaua a fost cea care a dus caruta fotbalului romanesc pe cele mai cunoscute strazi din europa. spre cl spre cl spre cl spre cl sa nu uite lumea ca celelalte echipe din Romania nici nu stiu cum e areu de cl. iar noi avem deja 5 aparitii. ciao

«12»