Vad ca va tot sicanati pe-aici cu niste tampenii care nu-si au rostul....unu ba ca ra2 e mai bun ca si Chivu,unu ba ca e slab;haide-ti sa fim relisti:nu spune nimeni ca e bun sau nu pentru ca nu avem un sablon pentru ceea ce insemna bun sau rau,dar Mirel ra2 in acest moment este cel mai bun pe postul lui la Steaua,asa ca lipsa lui de pe teren nu poate decat sa ne intristeze.cand v-a venii unul mai bun ca si el atunci vom putea sa spunem ca Mirel trebuia lasat sau nu pe banca sau ca lipsa lui e un dezavantaj sau nu.acuma ca sa continui si eu intr-o nota ironica ;sper sa nu i-l vad pe Nicolita in cetrul apararii,ca doar el e baiatul bun la toate.Forza Steaua!!!
