Ba fratilor!Eu am observat ca sunt multistelisti care le spune ceferistilor UNGURI.DECE?Oare nu sunt tot romini ca si voi,nu tot in Romania traesc,sau poate vor sase desprinda de Romania.VOI nu stiti ce inseamna cind un strain,in mod deschis iti injura neamul,poporul,tara(cum doriti asa zicetii)Exemplu:IN R.MOLDOVA,majoritatea ursilor,vorbesc doar limba rusa iar de dai sa le zici ceva ei iti zic"lace imi trebue limba asta sa o cunosc"In plus sa nu uitam ca ei pina astazi au o (tara)aparte chiar aici pe teritoriul moldovei(BASARABIEI)Stau acum si ma gindesc, dar daca mine basarabia va reveni acasa oare nu vom fi izgoniti,maltratati,si injurati?APROPO Dica nu trebue sa plece. 