oare nu cumva lista de disponibilizari pentru. vanzare a aparut dupa celebra impacare a oierului cu Hagi?exact acei jucatori care-i stau in spate lui Hagi(din respect pentru. cariera lui de jucator ma abtin din greu sa nu-l numesc si altfel) vrea prostul satului sa-i vanda; la chiar doua zile dupa ce declarase ca lui Radoi ii face contract pe viata la Steaua!!!!
nu uitati ca Hagi e un tip vanitos, orgolios, care nu uita si nu iarta ; e capabil sa faca strategii diabolice-nu uitati cum l-au demis pe Piturca;dupa ce ca e nul ca antrenor e si razbunator...in mod sigur iubeste Steaua dar mai mult se iubeste pe sine... nu ati observat -in mai toate aparitiile TV-am ajuns la cel mai inalt nivel...sunt mare fotbalist...
cei care vorbesc de valori-sau ma rog de lipsa valorilor---NU SPUNE NIMENI CA Hagi NU A FOST BUN CA JUCATOR, ASTA NICIODATA, dar asta nu inseamna ca nu putem vedea ce prost antrenor e; toti se feresc sa spuna asta-ma refer la oficiali- ca sa nu-l supere pe Hagi, daca ar fii fost altul nu mai tacea nimeni...
JOS Hagi CA ANTRENOR!!! cred ca s-a rugat si el si familia lui sa se accidenteze Radoi;
si ca sa raspund si autorului articolului-cam ce ar tb. sa dorim sa vedem pe stadion daca nu victorii ale Stelei?! porcarii ca meciurile de pana acum de cand cu Hagi?! sa ne imbolnavim de nervi si de inima?!pai pe langa Steaua lui Hagi , cea a lui Oli era Real Madrid!
mai lasati-ma cu atat respect necuvenit pentru. Hagi ca antrenor!!!!