FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ochirosii a fost imprumutat la Buzau (ProSport)!

«12»
fansteaua4627.08.2007 21:02

Gigi Becali , finantatorul Stelei va fi imprumutat pentru un an la Buzau pe post de antrenor principal fularsteaua2fular-campionii fularsteau2

malasorte1327.08.2007 21:04
@malasorte13: Surdu joaca bine pe banda stanga din cat l-am urmarit eu sezoanele trecute la CFR.

 

 

Mijlocas ?!?!?!

fansteaua4627.08.2007 21:26

da

PavelAndrei27.08.2007 21:28

surdu e atancat get beget

Tohati28.08.2007 07:30

nu se poate ca un jucator ca Ochirosii sa fie imprumutat la o alta echipa el impreuna cu bicfalvi vor deveni niste jucatori de care sa va auzi mult timp este cel mai prost transfer

Virgil28.08.2007 07:41

E cat se poate de clar ca se doreste intarirea echipei din Buzau cu toti jucatorii care nu se afla in vederile lui Hagi. Lucru cat se poate de bun pentru jucatori, care vor avea jocuri in picioare si vor creste la capitolul experienta. In plus le va fi infinit mai greu decat la Steaua, ceea ce presupune ca se vor si cali la focul primei ligi.

Important e ca ei raman in continuare jucatorii Stelei

 

Asa se intampla peste tot in Europa. Echipele cu loturi supradimensionate isi dau imprumut o parte din jucatori pentru a fi in activitate. Pentru a nu lustrui bancile de rezerve.

 

 

Cum lotul Stelei cuprindea 27 de jucatori cu sanse aproximativ egale de a fi inclusi pe foaia de joc, s-a ajuns la un acord cu jucatorul sa activeze un sezon la formatia din Crâng, unde va prinde prima echipa, având si sansa sa evolueze pe postul pe care se simte cel mai bine, acela de mijlocas stânga. Stefan Stoica, antrenorul buzoienilor, s-a aratat extrem de încântat, el fiind convins ca fotbalistul de doar 18 ani va fi pregatit anul viitor pentru a evolua cu Steaua în cea mai importanta competitie europeana intercluburi.

Sursa: Prosport

w3bmaster28.08.2007 11:38

Sunt din Bz dar nu sunt incantat

 

pentru ca mai importanta e Steaua si consier ca Ochirosii e ce trebuie

 

in fine asa a fost dat si Ogararu (pe la Otelu) ca porma sa devina jucator de Ajax

 

Forza Steaua

razvan_stelist200729.08.2007 10:17

de ce nu il duce si pe Dica la buzau???hai sa ducem toata echipa pe gratis.asta e o porcarie!!!dar totusi... spre24

para29.08.2007 14:48

Steauaare o inima mare si vrea ca Buzau sa nu retrogradeze si ajuta aceasta echipa imprumutandu-i jucatori ,dar si-a uitat propriul interes,putea sa dea jucatori mai slabi care nu joaca foarte bine si sterg de praf banciile de rezerve ale Stelei...hmm...De parca nu am fi pierdut alti jucatori importanti(Cyril Thereau,Bostina) ar fi dezastru daca Dica s-ar duce la CFR ! Totusi ne vom califica

 

Abuz de Caps

steaua din chicago30.08.2007 01:51

Mai bine joaca decat sa murdareasca scaunele de pe banca de rezerva, daca o prinde si pe aia.

 

 

Ochirosii nu prinde echipa pentru ca antrenorul este orb! Cum sa joci cu Banel; ori Lovin dar nu cu Ochirosii...Nu e vina tipului ca antrenorul face experimente. De, cind nu ai experienta faci prostii cit cuprinde si imprumutarea lui Ochirosii este una din ele. Cit depre Becali...esti infect. De azi inainte am sa injur oridecite ori aud vorbindu-se de tine.

«12»