Gigi Becali , finantatorul Stelei va fi imprumutat pentru un an la Buzau pe post de antrenor principal ![]()
fularsteau2
Gigi Becali , finantatorul Stelei va fi imprumutat pentru un an la Buzau pe post de antrenor principal ![]()
fularsteau2
@malasorte13: Surdu joaca bine pe banda stanga din cat l-am urmarit eu sezoanele trecute la CFR.
Mijlocas ?!?!?!
da
surdu e atancat get beget
nu se poate ca un jucator ca Ochirosii sa fie imprumutat la o alta echipa el impreuna cu bicfalvi vor deveni niste jucatori de care sa va auzi mult timp este cel mai prost transfer
E cat se poate de clar ca se doreste intarirea echipei din Buzau cu toti jucatorii care nu se afla in vederile lui Hagi. Lucru cat se poate de bun pentru jucatori, care vor avea jocuri in picioare si vor creste la capitolul experienta. In plus le va fi infinit mai greu decat la Steaua, ceea ce presupune ca se vor si cali la focul primei ligi.
Important e ca ei raman in continuare jucatorii Stelei
Asa se intampla peste tot in Europa. Echipele cu loturi supradimensionate isi dau imprumut o parte din jucatori pentru a fi in activitate. Pentru a nu lustrui bancile de rezerve.
Cum lotul Stelei cuprindea 27 de jucatori cu sanse aproximativ egale de a fi inclusi pe foaia de joc, s-a ajuns la un acord cu jucatorul sa activeze un sezon la formatia din Crâng, unde va prinde prima echipa, având si sansa sa evolueze pe postul pe care se simte cel mai bine, acela de mijlocas stânga. Stefan Stoica, antrenorul buzoienilor, s-a aratat extrem de încântat, el fiind convins ca fotbalistul de doar 18 ani va fi pregatit anul viitor pentru a evolua cu Steaua în cea mai importanta competitie europeana intercluburi.
Sursa: Prosport
Sunt din Bz dar nu sunt incantat
pentru ca mai importanta e Steaua si consier ca Ochirosii e ce trebuie
in fine asa a fost dat si Ogararu (pe la Otelu) ca porma sa devina jucator de Ajax
Forza Steaua
de ce nu il duce si pe Dica la buzau???hai sa ducem toata echipa pe gratis.asta e o porcarie!!!dar totusi... spre24
Steauaare o inima mare si vrea ca Buzau sa nu retrogradeze si ajuta aceasta echipa imprumutandu-i jucatori ,dar si-a uitat propriul interes,putea sa dea jucatori mai slabi care nu joaca foarte bine si sterg de praf banciile de rezerve ale Stelei...hmm...De parca nu am fi pierdut alti jucatori importanti(Cyril Thereau,Bostina) ar fi dezastru daca Dica s-ar duce la CFR ! Totusi ne vom califica
Abuz de Caps
Mai bine joaca decat sa murdareasca scaunele de pe banca de rezerva, daca o prinde si pe aia.
Ochirosii nu prinde echipa pentru ca antrenorul este orb! Cum sa joci cu Banel; ori Lovin dar nu cu Ochirosii...Nu e vina tipului ca antrenorul face experimente. De, cind nu ai experienta faci prostii cit cuprinde si imprumutarea lui Ochirosii este una din ele. Cit depre Becali...esti infect. De azi inainte am sa injur oridecite ori aud vorbindu-se de tine.