Unde sunt toti retardatii (ca altfel nu pot sa le zic) de tribuna 1 si tribuna 2 (si sigur sunt si la peluze,dar le e frica sa se manifeste) care ne injurau pe noi si ne strigau rusine ca-l condamnam si injuram la randul nostru pe oier?????Unde sunteti penibililor??E bine asa?Va place??
Daca te referi la meciul cu Charleroi, de ce nu spui ca s-a strigat "Rusine" in momentul in care au fost scosi de pe teren oamenii care intrasera sa-l "apere" pe Mr. Slap in tricou galben (deci nu cand era injurat Gigi) si ca galeria a fost aplaudata de T1 in momentul in care il injura pe Gigi? Ce naiba, aia a fost cea ma crasa manipulare pe care am vazut-o: inainte de incidentul cu intratul pe teren, galeria il injura pe Gigi si "retardatii", cum iti place sa-i numesti pe alti stelisti, aplaudau atitudinea galeriei...dupa ce a intrat ala in teren, "retardatii" au inceput sa-i injure pe prietenii lui la fel de trezi ca si el...hai sa nu mintim poporul cu...comentariul pe site! Cine a avut de castigat din treaba asta? Eu cred ca Jiji....de unde a plecat ala in slapi? Din galerie! Care este solutia, dupa umila mea parere? In galerie sa nu mai existe Mr. Slapi!Cum se poate face asta? Nu stiu, sunt doar un cetatean "retardat" (a, apropos, eu nu am strigat "Rusine"!)
Daca nu te refereai la meciul ala, imi cer scuze ca te-am deranjat!
@cristian86
Dar tu crezi ca baietii aia din galerie care se ascundeau unii dupa altii, ca sa nu pice camera pe ei, la acelasi meci cu Charleroi, cand a fost concursul ala despre istoria Stelei, stiu ceva despre Steaua? Peste tot exista uscaturi, nu trebuie invinuita o categorie sau alta. Ultrasii sunt ultrasi, cetatenii sunt cetateni. Nu poti sa le ceri unora sa faca ce fac ceilalti.