Pe langa frustrarea vesnica a lui Andone,am asistat in seara asta la inca un individ , care sufera si el de sindromul Sevilla 86.Este vorba de aceasta ciudatenie a naturii numite Marian Iancu,un individ care in loc sa se uite in propria ograda si sa isi potoleasca animalele incepe sa urle in stanga si in dreapta.
Prima data l-am vazut pe Kanal D,cand in loc sa explice ce s-a intamplat a inceput sa il atace pe Meme Stoica si pe Cosmin Baleanu,apoi a intervenit la Fanatik cand l-a facut praf pe Adi Ilie si pe Steaua,urland ca acest club pe care noi il iubim inseamna Gigi Becali,nu suporterii.nu Steaua 86,nu extraordinarii jucatori care jucat aici de-alungul istoriei ci doar Gigi Becali.
Incepem usor,usor sa ne dam seama cat ii stam in gat si acestui hibrid uman,care la fel ca intreaga șatra de sub Podul Grant,isi pune propriile greseli pe seama Stelei.