FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fanii Vor Sa Cumpere Clubul!!!

«12»
tarzanboy25.08.2007 09:56

cred ca cel mai bine e sa-i solicitam o antalnire lui ceausescu(ciobanu) an care sa-i aducem la cunostinta ca trebuie sa scoata un pachet de actiuni la vanzare, pentru ca nu e normal ca doar el sa taie si sa spanzure, trebuie sa fie cineva care sa-l m-ai opreasca ,,,si daca nu vrea ,,,,,nu m-ai stiu ce sa zic ,sa ne demonstram sprijinul asupra celui care vrea sa cumpere clubul , sa ancurajam pe cei ce vor sa cumpere clubul,,,,,,,stiind ca vor avea sprijinul nostru cred ca situatia se va schimba.

 

 

 

NU RENUNTATI E O IDEE EXCELENTA!!!!!!!!! fularsteau2 fular-campionii

«12»