25.08.2007 09:56
cred ca cel mai bine e sa-i solicitam o antalnire lui ceausescu(ciobanu) an care sa-i aducem la cunostinta ca trebuie sa scoata un pachet de actiuni la vanzare, pentru ca nu e normal ca doar el sa taie si sa spanzure, trebuie sa fie cineva care sa-l m-ai opreasca ,,,si daca nu vrea ,,,,,nu m-ai stiu ce sa zic ,sa ne demonstram sprijinul asupra celui care vrea sa cumpere clubul , sa ancurajam pe cei ce vor sa cumpere clubul,,,,,,,stiind ca vor avea sprijinul nostru cred ca situatia se va schimba.
NU RENUNTATI E O IDEE EXCELENTA!!!!!!!!! fularsteau2 ![]()
