cred ca ai dreptate in legetura cu Iacob.......
Alexandru Iacob, "noul Belodedici", pustiul transferat vara asta, e la Buzau, nu Victoras Iacob, care e accidentat si de asta nu joaca.
In ceea ce il priveste pe Dan Petrescu si pe MM, sa zici la 4-1 ca esti furat mi se pare cel putin amuzant... Era totusi, 4-1 in minutul 80 si ceva... Logica acelui "arbitrii ne fura/ne fac pilaf" la acest scor imi scapa complet. Ca si "sa vedeti la meciul cu Steaua". Nu cred ca fotbalul romanesc va scapa vreodata de asemenea declaratii stupide.
