FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gigel Coman a fost transferat la U Cluj (Prosport)!

«12»
fcsteaua.ro16.08.2007 11:00

Președintele Consiliului de Administrație al clubului Universitatea Cluj, Lucian Danciu, declarat, joi, cã gruparea ardeleanã a ajuns la un acord cu FC Steaua pentru transferul definitiv al mijlocașului Gigel Coman.

 

Conducerea grupãrii Universitatea încearcã acum sã ajungã la un acord și cu fotbalistul, acesta fiind așteptat în cursul zilei de joi sã ajungã la Cluj pentru negocieri.

 

De la venirea lui Gheorghe Hagi pe banca tehnicã a Stelei, Gigel Coman nu a evoluat niciun minut pentru roș-albaștri, fiind reținut în lot o singurã datã, la meciul cu Farul Constanța, scor 1-0, când a fost rezervã.

 

Lucian Danciu a mai precizat ca Universitatea Cluj a renunțat la transferul mijlocașului Gabriel Caramarin din cauza pretențiilor financiare și condițiilor impuse de gruparea Poli Timișoara.

 

"Am vrut sã-l aducem pe Caramarin, iar Poli ne-a propus un pachet. Caramarin definitiv, Omoduemuke și Ionuț Matei, pe un an. Nu ne-am înțeles însã la preț și transferul a cãzut", a spus Danciu.

 

 

cRiss4Steaua16.08.2007 11:08

Gigeeeeeel ... Lasaneeeee ..

 

bine ca am scapat de el ..

mai bine il lua Oli la arabi :)))

Wally16.08.2007 11:10

E unul dintre cele mai bune transferuri facute de Steaua in aceasta vara :tongue:

LARI16.08.2007 11:14

Sper sa fie primul dintr-o luuunga lista. Cum preferintele cititorilor acestui site difera, nu voi porni o noua discutie despre acest subiect. Va invit, in schimb, sa visam impreuna spre un lot mai bun.

COSTYNATOR16.08.2007 11:21

La revedere,drum bun!

Sper sa urmeze Baciu.

alexys16.08.2007 11:38

Numai de nu ne-ar rupe picioarele in meciul direct ciobanoiul asta.....

forever_STEAUA16.08.2007 11:43

Gigele, drum bun și cale bãtutã. Cãlãtorie sprâncenatã!

onlySteaua16.08.2007 11:47

Uite cu adevarat o veste buna.

Totusi, Steaua a pierdut un mare jucator.....hahahahahaha!!!!!!

minymal16.08.2007 11:57

SPRANCI : ) sa joci tot atat de mult cat ai jucat si la Steaua...

mirceaor16.08.2007 12:11

Eu unul nu inteleg ce s-a intamplat cu omu asta. La National si la Timisoara juca nu foarte bine, dar cat de cat. La un moment dat era unul dintre cei mai buni jucatori de banda stanga din tara, chiar imi doream sa vina la Steaua.

 

Si cand a ajuns ,tragi-comedie...

axl2316.08.2007 12:22

Finally!

nepotuuu16.08.2007 12:26
E unul dintre cele mai bune transferuri facute de Steaua in aceasta vara :tongue:

loool =)))) asa e :)))))))))))))))

Horica16.08.2007 12:59

ieeeeeeeeeeee.....in seara asta dau chef ! :D

cozmin16.08.2007 14:13

cel mai important transfer din europa..

alexynho16.08.2007 15:03

Foarte proasta veste ... pai dak nu mai e el , cui ii dam cele mai mici note ? :))

LeoKinG16.08.2007 15:28

Am pierdut un mare star ... pffffff LOL bine in plmea ca a plecat!

Wally16.08.2007 15:32
pai dak nu mai e el , cui ii dam cele mai mici note ? :))

Lui Baciu :happy:

DexOne16.08.2007 16:03

tare...toti ati comentat numa de rau de Coman si fericiti ca a plecat...totusi a fost un jucator al Stelei....succes Coman...

asa si terminand cu chestiile astea a zis unu de da chef..ma bag!....si sunt de acord cu restu..in sf ne-a lasat.

zamainmenu16.08.2007 16:22

In toata amaraciunea pricinuita de meciul Bate Borisov-Steaua 2-2, uite ca exista si doua parti bune:

1. Mi-a placut Oprita cum a pierdut el omul de marcaj si a egalat Lazio =))))), Oprita e un adevarat cal troian in curtea coiotilor...

2. L-a vrut cineva pe mirobolantul Jijel Coman! De necrezut! Bine ca am scapat de bufon. La revedere, drum bun!

Au mai ramas cel putin doi muschetari - Baciu si Lovin. Asteptam oferte de la naivi.

dica_10steaua16.08.2007 17:00
Lui Baciu :happy:

Baciu??Mai e la Steaua?

Wally16.08.2007 17:33

Din nefericire, da, mai e...insa nu pentru mult timp. Presimt asta!

c.ronaldo1716.08.2007 17:36

"Si n'am iubit pe nimeni...

Asa cum te'am iubit pe tine!"

 

"Mi'ai luat inimaaa.... Si'ai plecaaat,

Nici macar nu m'aaai intrebaaat!"

 

Pa Gigel... Ne vei lipsi! Era sa plang cand am citit articolu' :(((((( ...

potra16.08.2007 17:42

felicitari si tineti-o tot asa...iar pentru Gigel, multi ani, daca se poate tot restul carierei, pe la alte echipe in afara de Steaua

JDERUL16.08.2007 17:46

Si ce a declarat ? Le face chemare si lui Baciu,Ov.Petre,Lovin ?

Sa profitam si noi daca tot e penurie de ,,chiftelari" pe piatza !

oop16.08.2007 17:51

Lovin,uita-te,ziua ta s-apropie!...fireste nu ziua lui de nastere:)

«12»