17.08.2007 20:31
Sunt fericitul posesor al unui abonament la peluza 2 - O observatie de-a mea: mi-am facut in decurs de 8 ani 3 abonamente-toate la peluza ( 2 la peluza I si 1 la peluza II) sezoanele 2000-2001, 2004-2005 si acum 2007-2008 ( va suna cunoscute perioadele astea?-daca nu, va spun eu, Steaua A CASTIGAT CAMPIONATUL de fiecare data ) deci , urmeaza inca un campionat ,
anul asta-cred ca nu este pur si simplu coincidenta!!!!!
fular-campionii
fular-campionii
100% STELIST-SANGE ROS-ALBASTRU!!!!!!!!!!
