FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua, ca victimã mediaticã

«12»
bogdan14.08.2007 22:20

Acum sa-i vedem pe dinamuisti ce vor face in campionat. Sigur vor umbla cu blaturi. Sezonul trecut Steaua juca din 3 in 3 zile si erau si obositi si doar cu jumatate din titulari. Dupa acest meci cu atatia accidentati normal ar fi ca Mioveniul sa bata. Dar va bate?

 

Revenind on topic

GSP este o mizerie de fituica, intotdeauna a denigrat Steaua. Cand nu a facut-o pe fata, a facut-o subtil.

cristian01414.08.2007 22:25

@Bogdan

 

Esti nebun ? Cum sa bata Mioveniul ? Ia citeste...

Conducerea clubului Dacia Mioveni negociaza cu oficialii gruparii Dinamo aducerea la pachet a trei jucatori pana la finalul perioadei de transfer, in 31 august

 

Plus ca actionar la Dacia e Netoiu.

bogdan14.08.2007 23:22

@ cristian014

 

Normal ca este utopie sa bata Mioveniul. Exact la asta ma refeream. Un NONCOMBAT ca sa nu-i zic pe nume BLAT

st_194715.08.2007 01:09
@ cristian014

 

Normal ca este utopie sa bata Mioveniul. Exact la asta ma refeream. Un NONCOMBAT ca sa nu-i zic pe nume BLAT

Stati ma linistiti ca o sa jucam si noi la Buzau[=))] fularsteaua2

il_scorpio15.08.2007 06:44

Bha sa ma p.. p bulanul nesimtit al dinamuistilor. Au trecut si ei cu mingea o data in preajma careului si au dat si gol. Noroc cu Lobont ala face toti banii , in rest sunt blana tata. Lazio a avut mare ghinion ca n-a castigat.....ce sa mai zic ca atunci cand erau cu un om si chiar 2 in plus, ei se aparau , trageau de timp, simulau.....dak prin absurd o sa ajunga in grupe o sa fie absolut spulberati acolo ..Da' totusi chiar dak astia din presa zic ca lazio sunt lenti....mie mi s-au parut buni si cred ca o sa-i elimine pe spurcati. Cineva compara jocul nostru de la boro cu al lui Dinamo aseara: clar Steaua a jucat mai bine, a condus cu 2-0 si in prima repriza a gestionat bine lucrurile( oricuma trecut jumatatea terenului in mult mai multe randuri decat aseara Dinamo in tot meciul). Apoi in a doua repriza stim cu totii ce s-a intamplat, dar acest lucru a fost favorizat si de schimbarie total neinspirate ale lui Oli si probabil jukatorii s-au speriat de ce puteau realiza. Si acum diferentele vitale dintre cele doua: portarul( Lobont a fost magnific- intr-adevar printre cei mai buni portari din lume la ora actuala), iar la noi Carlos care ne-a ingropat; si norocul- ei au avut un bulan senzational ......o singura semiocazie si gol...noi totusi tin sa va reamintesc ca puteam marca si in minutul 94.....nu vreau sa scuz ce s-a intamplat in seara aia la boro, dar dak am fi avut si noi sau bulan sau portar ne calificam chiar fara emotii.

sunchaser15.08.2007 06:45
Stati ma linistiti ca o sa jucam si noi la Buzau[=))] fularsteaua2

 

Corect :))

«12»