FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua București - Politehnica Iași

«12»
Anais_stelistu11.08.2007 11:40

meciul o sa se transmita pe antena 1......si cred ca o sa se faca ceva pe sport.ro.....u oricum incearca...meciul e transmis sg pe antena 1....

cristi_mold11.08.2007 12:05

Ne trebuie o victorie neaparat. Multi dintre noi au spus la inceputul sezonului ca trebuie sa avem 9 pct pana la meciul cu CFR.Iata ca suntem in grafic.

Sper ca Neaga sa fie trecut in banda stanga, iar Zaharia sa fie titular in atac, sa il vedem la lucru.

 

 

OFF:Topic : Ce campionat transmite Telesportul in acest moment, dupa ce au pierdut Anglia in favoarea celor de la Eurosport 2? In afara de cel al Romaniei

Danny__197111.08.2007 12:13

Eu as incepe cu Zaharia pentru ca este pe val si merita aratata incredere, apoi l-as baga pe Neaga in min 60 ca sa-i alerge pe iesenii obositi deja! Asa pui in valoare viteza lui Rica. Si lui Croitoru i-as da o pauza ca a alergat destul in meciurile de pana acum.

 

Lotul este destul de numeros si chiar bunicel, trebuie gasita o metoda ca fiecare sa fie tinut in priza. Pe Vatca l-as folosi cu Bate, la fel si pe Bicfalvi.

 

Sper ca Plesan sa aduca plusul de care avem nevoie la mijloc.

 

SUCCES!

stelist nebun11.08.2007 12:43

tre sa castigam........nu percep altcva........zaharia in logu lui Neaga ca sincer nu prea ma impresionat..........si oricum 3-1 Dica(1) zaharia(2) forza Steaua..........si sper sa jukm bine nu numa sa castigam

vanfootball11.08.2007 12:49
OFF:Topic : Ce campionat transmite Telesportul in acest moment, dupa ce au pierdut Anglia in favoarea celor de la Eurosport 2? In afara de cel al Romaniei

 

Cica au luat Liga a II-a din Romania. :))

White_R11.08.2007 12:53

Steaua-Poli Iasi 3-0 Dica, Plesan si Neaga

hypno11.08.2007 14:53

 

unul dintre cele mai bune filmuletze.

 

Forza Steaua !!!

 

hai Hagi

hypno11.08.2007 14:55
ce canal transmite meciul? unde se poate vedea meciul online? sunt in germania si tare as vrea sa vad meciul asa ca va rog mult cei care stiu sa posteze un raspuns :)

 

 

instaleaza sopcast si vezi pe www.rojadirecta.com

 

bafta !

 

 

Forza Steaua !!!

KoradoSteaua11.08.2007 16:08

Nu ma astept sa fie un meci spectaculos .. ca dupa cum nea obisnuit Gica sacrifca spectacolul pentru rezultate ... dar sper sa le dau 2-3 bucati si sa dormim linistiti la noapte !!!

xtrip1911.08.2007 16:13
meciul e transmis online pe solaris sport +, trebuie doar sa descarcati sopcast, apoi intrati pe rojadirecta si-l gasiti in lista...

forza Steaua!!!! fular-campioniifularsteaua2

 

 

solaris si sport+ sunt offline de cateva zile, ....ma indoiesc ca isi vor reveni chiar pentru meciul Stelei, dar sa speram...., azi de ex ar fi trebuit sa dea meciuri din Liga I, dar nimic..

 

am auzit ca ceva canal spaniol transmite meciul Stelei, stie cineva daca se poate vedea si online?

alice4steauaBUC11.08.2007 17:06

Vreau sa vad un gol al lui Rica...

nicoroxi11.08.2007 17:11
solaris si sport+ sunt offline de cateva zile, ....ma indoiesc ca isi vor reveni chiar pentru meciul Stelei, dar sa speram...., azi de ex ar fi trebuit sa dea meciuri din Liga I, dar nimic..

 

am auzit ca ceva canal spaniol transmite meciul Stelei, stie cineva daca se poate vedea si online?

 

 

spune mi te rog dak stii, ce canal spaniol transmite meciul?eu sunt in Spania si-mi doresc mult sa-l vad...forza Steaua...multa bafta!

endorama11.08.2007 17:31

ma gandeam acuma: ce-ar fi daca l-am transfera pe Karamyian de la Poli? nu stiu daca Plesan e solutia pentru postul de coordonator de joc, dar ne trebuie un mijlocas stanga pe care sa ne putem baza. Cristocea e mai tot timpul accidentat, Bostina si G. Coman sunt expirati, Ochirosii e prea tanar, iar Croitoru nu are valoare de Liga Campionilor.....

Blue_mika11.08.2007 17:34

Gicã Hagi a decis sã înceapã partida din aceastã searã în urmãtoarea alcãtuire: Zapata- Badoi, Radoi, Rada, Nesu- Nicolita, Ov. Petre, Plesan- Dica, Neaga- Zaharia. Rezerve: Vatca, Golanski, Bicfalvi, Baciu, P. Marin, Lovin, Coitoru.

 

Poli Iasi incepe cu urmatorul "11": Branet- Homei, Onut, Ad. Ilie- Milea Mijin, Silvasan, Sfarlea, Naidin, Munteanu- Balba

 

Suna promitator :D..echipa ofensiva..un inchizitor...noooooo Lovin :D :D :D :D

endorama11.08.2007 18:31

ce faza a facut Radoi.... cred ca de-l nimerea in plin pe iesean, Palimaru era primul roman pe Luna....

rosualbastru11.08.2007 18:54

primul roman pe Luna nu putea sa fie! poate al doilea.

axl2311.08.2007 18:56

Prunariu a fost in spatiu, nu pe luna!

«12»