FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Becali critica jocul Stelei si cere pace fanilor (OLS)

«12»
ultra_steaua_ole_ole_ole08.08.2007 14:03

domnul Becali este cel mai bun

Stanici08.08.2007 14:54

De unde sti? L-ai gustat?

LeoKinG08.08.2007 14:54

Pana la urma ar fi bine sa se termine odata razboiu asta ca e clar ca nimeni nu are de castigat!

axl2308.08.2007 14:56
domnul Becali este cel mai bun

 

La muls oile? Sau la colectat lana?

dax4708.08.2007 14:57

Da-l draq de imputit. Miroase a branza si a prostie de la orice deschidere a gurii sale spurcate. Singurele lui interese sunt banii, faima si adulatia prostilor. Iubesc Steaua, dar nu pot sa inghit toate mojiciile si jignirile parvenitului astuia. El este cea mai mare jignire la adresa Stelei din toate vremurile si pana acum. Nici o infrangere cu 10-0 nu poate fi mai rusinoasa decat ne este noua cu sandibelul asta la conducere. Vedea-te-as mort, becalule !

fcr196908.08.2007 15:53
Jijiotul adopta iar pozitia de victima inocenta . Nici nu stie de ce e injurat de suporteri .E dispus chiar sa ceara scuze cik, dar nu e convins de ce si ar face-o din imensa lui marinimie . Ratiunea lui e o insulta la adresa inteligentei umane .O fi tot universul tau plin de ciobani cu creier plat la care tin explicatiile tale disonante dar din pacate pentru tine sunt si alte 'specii' de oameni cu ceva mai multe circumvolutiuni care in timp nu se 'reseteaza' ci capata experienta si la care nu tine strategia 'timpu trece si se uita ' . Sa ii amintim lui Jiji ,care saracu a uitat, de ce e injurat :

1.TE-AI PROSTITUAT pentru LOCUL 2 !! Prostituatele fac asta pentru bani si e o rusine ,totusi trebuie sa supravietuiasca si ele cumva, dar cu atat mai mult e mai mare rusinea cand o faci si ai bani .

2. Ai facut transferuri dar nu tine .Ai adus multi jucatori dar nici unul mai bun ca cei plecati Elton sau Thereau .Doar de as avea creieru plat as putea fi fericit ca au plecat 2 buni si au venit 12 mediocrii .Pana la urma s-a demonstrat ca cele 12 milioane investite 'cat n-au dat toate celelalte cluburi' nu-s chiar asa si nu mai ai gura asa mare .

3.Familia ta Steaua, si valoriile tale morale crestine sunt doar povestit tot ce conteaza e EURO

Tot nu iti poti schimba imaginea de tzaranoi care iubeste Steaua pentru ca ii aduce euroi .Cupa Romaniei nu te intereseaza pentru ca nu-s destui bani . Acum cativa ani cand nu jucau echipele romanesti in UCL nici campionatul nu te prea interesa ca nu ai avut nici o problema ca tot terminai cu Piturca pe locul 2 tot in UEFA ca si locul 1 jucai(ca locul 1 nu trecea niciodata de turu 3 UCL) .Din start cand ai venit la Steaua ai venit pentru a ajunge in UCL . Initial un ideal nobil . In realitate era doar pentru ca de acolo se dau banoci nu pentru Steaua si palmaresul ei . TI SE RUPE DE PALMARESUL Stelei !Nici ca Borcea face tot ce poate sa puna piedici Stelei nu conteaza ,e cel mai bun om si cik are suflet bun , problema e ca sunt banii tai in Steaua si d-aia te face sa tipi .

 

In concluzie jijiotule esti injurat de cei care nu-s ciocoflenderi si nu pentru ca nu esti destul de bun ci pentru ca esti PROST !

 

 

salut un adevarat stelist ! Stelist pana la moarte !! ;)

Forza Hagi,forza Steaua !!!

ana_stelista08.08.2007 15:58

@minymal- si de unde stii tu ca nu a bagat?

Banii pe bilete,suveniruri, (poate)deplasari, etc -nu sunt bani?

Daca jegosul de cioban a bagat bani la Steaua,nu inseamna ca acum este a lui!

[/quote

 

poate nu e lui.......dar gandeste-te ce s-ar intampla..........dak el nu ar mai baga bani nici cat a bagat pana acum........poate......kestia asta cu scuzele e doar o lovitura de teatru in spatele careia se ascund alte interese....SAU poate ca a constientizat.......ca Steaua kiar are nevoie de suporteri (ceea ce multzi nu prea credetzi) Dar totusi ce am castiga....dak il injuram si ....il insultam?......nimic.....cum nu am castiga nimic dak l-am aclama. cred ca cel mai bine e sa ignoram.....intru totul.....subiectul Becali.........si pe stadion sa mergem doar de dragul echipei nu si al patronului. astfel se va uita de muzica crestina pe stadion........si de schimbare emblemei.............STIU ca E GREU SA IERTZI SI SA UITZI CEEA CE A FACUT IN GROAPA SPURCATZILOR..........dar pentru binele Stelei......ar fi bine sa uitam totul...iar pe Becali nici sa nu il injuram...nici sa nu il aclamam....pur si simplu sa-l IGNORAM......

FORZA Steaua

cristian8608.08.2007 19:59
Da-l draq de imputit. Miroase a branza si a prostie de la orice deschidere a gurii sale spurcate. Singurele lui interese sunt banii, faima si adulatia prostilor. Iubesc Steaua, dar nu pot sa inghit toate mojiciile si jignirile parvenitului astuia. El este cea mai mare jignire la adresa Stelei din toate vremurile si pana acum. Nici o infrangere cu 10-0 nu poate fi mai rusinoasa decat ne este noua cu sandibelul asta la conducere. Vedea-te-as mort, becalule !

 

 

JJ nu te iertam. De ce ?

 

Fiindca ai injosit Steaua Bucuresti si suporterii ei.

Fiindca ai purtat steagul rivalei de moarte.

Fiindca nu ai o treaba cu fotbalul dar crezi ca stii mai bine decat toti.

Fiindca o multime de oligofreni se considera stelisti si ne fac de rusine.

Fiindca imaginea Stelei a suferit mai mult decat in perioada in care nu luam decat 4 titluri in 23 de ani.

Sc0rp1on09.08.2007 02:44
La muls oile? Sau la colectat lana?

Se poate vede foarte usor fara ochiul unui specialist ca ai ceva "probleme" ....

Eu il admir pe dl. Gigi Becali pentru ceeace a facut si face si sper ca o va face in continuare pentru Steaua.

Un singur regret am.....Elton...dar sunt bani lui echipa lui....iubirea noastra continui sa il stimez nu sa il ridiculizez.

Incep sa dau crezare dl. Gigi Becali "nu avem nevoie de suporteri ca tine" si precum scrie si in biblie "mai bine rece decat caliu", imi pare rau ca nu intelegi nici ceeace este viata...renastete!!!

Sc0rp1on09.08.2007 02:54
completare :D

visez un stadion plin de batiste albe si scandarea la unison : **** Becali !! Steaua NU E A TA,E A NOASTRA !!! FORZA Steaua !!!!

Prostia multor suporteri ma socheaza si esti printre ei!!!!

Daca tot susti ca esti fan adevarat al Stelei ....nu are rost sa deschid subiectul asta pentru ca oricum nu ai intelege nimic, dar altceva vreau sa discut tembeli ca tine nu au ce cauta pe stadioane.... " Steaua NU E A TA,E A NOASTRA " care stea e a ta aia dupa' cer la care te uiti cand te foame si postezi aici ca nu ai ce manca? Hai te rog eu nu mai posta aici doar de dragul de a posta daca nai ceva in creier shut up ;). DACA AS FI Gigi Becali (BANI AM...) AS INCHIDE COMPLET STADIONUL SI IN SEMIFILA Champions League!!!(DACA AM FI AJUNS PANA acolo) SA VEDEM DACA VAR MAI PLACEA. Si "**** Becali !! " declaratia asta vreau sa yo' fac eu mamei tale ca nu a stiut cum sa te educe dai ei cuvantul ala format din 4 stelutze nu unui stelist adevarat Becali!!!

axl2309.08.2007 02:55

@Sc0rp1on

Tu poti vedea usor ca eu am probleme. Faci o generalizare care nu-si are rostul.

Admira-l tu pe Gigi, pe mine lasa-ma sa-l ridiculizez.

Tu nu ai nevoie de suporteri ca mine, nu "noi". Ceea ce e de inteles, fara ajutorul ochiului de specialist.

Si acum te las ca trebuie sa plec la munca.

Sc0rp1on09.08.2007 02:59
Da-l draq de imputit. Miroase a branza si a prostie de la orice deschidere a gurii sale spurcate. Singurele lui interese sunt banii, faima si adulatia prostilor. Iubesc Steaua, dar nu pot sa inghit toate mojiciile si jignirile parvenitului astuia. El este cea mai mare jignire la adresa Stelei din toate vremurile si pana acum. Nici o infrangere cu 10-0 nu poate fi mai rusinoasa decat ne este noua cu sandibelul asta la conducere. Vedea-te-as mort, becalule !

Vezi sa nu iti aduca moartea tie Dumnezeu. Nu dori rau cuiva ca nu este bine in bibilie scrie ca toti suntem frati cu atat mai presus trebuie sa ne ajutam uni pe alti nu sa ne injuram sau mai rau sa ne dorim moartea.

axl2309.08.2007 07:07

Freeeeek!

danimarcu09.08.2007 14:16
Vezi sa nu iti aduca moartea tie Dumnezeu. Nu dori rau cuiva ca nu este bine in bibilie scrie ca toti suntem frati cu atat mai presus trebuie sa ne ajutam uni pe alti nu sa ne injuram sau mai rau sa ne dorim moartea.

 

Du-te bah si impusca-te,cu tac-tu Jiji cu tot!...Intra pe forum la png si lauda-ti acolo idolul,nu ne intoxica aici cu numele asta spurcat!

Si invata dracului sa scrii corect,daca tot ai de gand sa ne tii predici...

amzaciprian09.08.2007 14:49

domnul Becali are parerea sa . fiecare are alta parere . mie unul mia placut e toti dar as fi vrut sal vad pe bicfalvi mai mult

«12»