FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Fiintele atat de dragi noua..."

«12»
PortarNr4304.09.2007 14:16
Oricum..sa-ti traiasca!

 

Multumesc, la fel! Dar deocamdata nu am urmasi :happy: , oricum sper sa fie baiat, cand va venii vremea.

bodanelu04.09.2007 15:36
Nu nene...dar cand ai o varsta,ca mine sau ca Bodanelu ( ca tot ne urmareste din umbra :biggrin: ),fiecare zi e o noua experienta :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

off: mersi mersi :D :D

 

on: femeile sunt asa cum sunt.. tre sa le acceptam :)

Stanici04.09.2007 17:58

@Marmota- cred ca esti prima sau a doua la care m-am gandit cand am facut precizarea ca "nu toate sunt asa". Nu am generalizat, nu am zis ca mama sau sora cuiva se da pe bani la straini. Am vrut doar sa trag atentia ca tot mai multe specimene din ziua de azi aleg calea mult mai usoara , acea de a se lasa intretinute, de a porni o relatie contra unei sume de bani care vine in mici transe si poate lua si forma de cadouri. Pacat, deoarece cam toate pe care le stiu si au ales asta sunt oameni capabili, cu o cantitate de materie cenusie suficienta pentru a reusi. Tot respectul pentru femeia moderna, independenta, care stie si capata ceea ce vrea. Ideea e ca sa nu capete ceea ce-si doreste prin mijloace specifice liniei de centura.

@Andreiasu- da, am o problema cu prostitutia mascata. E vreo problema?

yo_marius_xxx04.09.2007 18:17

scuzati-ma daca sunt putin off topic dar am si eu o intrebare:care este topicul??

fane_casieru04.09.2007 19:49
scuzati-ma daca sunt putin off topic dar am si eu o intrebare:care este topicul??

 

Discutii vorbite.. :biggrin:

Stanici07.09.2007 19:56
scuzati-ma daca sunt putin off topic dar am si eu o intrebare:care este topicul??

 

 

Despre cum se prepara clatitele; mai exact, ce ingrediente ar trebui folosite pentru a da o savoare deosebita acestor bucate. Crezi ca ai putea sa ne dumiresti?

Sau ai putea sa citesti inceputul topicului - poate iti dai seama, ce zici, ai putea face una ca asta?

bugaboo07.09.2007 19:59

Tanananam, ma bag si yo intre atatea pareri misogine cu riscul sa se arunce cu rosii in mine.

"Care este cel mai inteligent lucru pe care il spune un barbat?

-Nevasta-mea zice ca..........."

Stanici07.09.2007 20:11

Buna gluma. Dar de ce spui ca ar fi ceva misoginism la mijloc? Adica nici unul dintre noi nu a exprimat dezgust sau ura fata de femei, in general- doar pentru o parte ingrijorator de mare care se incadreaza in portretul facut de mine la inceput. Bafta!

yo_marius_xxx08.09.2007 23:57

@stanici

 

uite mi-a spus cineva ca in state se foloseste dulceatza de artzar (cica ies nijte clatite fff bune)eu personal pun putina coaja de lamaie.....imi plac f mult clatitele astea...

 

esti multumit?dak vrei pot sa caut cateva retete...

 

@bugaboo

 

tare gluma....da' un burlac ce zice??

«12»