Mai terminati o data cu offtopicrile . Va rog frumos un Domn moderator sa imi stearga si mie topicul , ca aici vad ca se vorbeste numai despre ce copil incredibil sunt eu , as vrea sa fac ceva sa imi schimb reputatia aceasta de pe forum de copil problema .
Danny, nu prea conteaza ce varsta ai tu.
Problema este ca tu deschizi multe topicuri, postezi comentarii multe si uneori total aiurea.
Daca vrei sa iti recastigi credibilitatea, incearca si tu sa renunti la "domnule moderator" si alte afirmatii de genul asta si mai ales gandeste de doua ori inainte sa postezi ceva pt ca te faci de ras...
Daca vrei sa fii politicos o poti face in alte moduri, nu e nevoie sa vorbim ca la scoala.
Deci, nu mai te baga unde nu te pricepi si nu te mai lua la harta cu toata lumea pe forum, doar pt ca te numesc copil.