FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bate Borisov

«12»
-=Danny=-06.08.2007 15:29

Am deschis acest topic , sa afulu si io de ce e instare echipa asta , din turul 3 preliminar , ca sa stiu ce o asteapta pe Steaua , daca o bate miercuri pe zaglebie la Bucuresti . Asa ca cine are vreo informatie , sa nu o tina decat pentru el .

fiskeR4SteauA06.08.2007 15:33

zaglebie e mai buna ca bate borisov suntem 90% calificati sa speram ca o trecem si de grupe fularultras fularsteau2

stifler_cale06.08.2007 15:37

nici nu imi fac probleme ca nu ar putea sa treaca Steaua de bate borisov...eu astept sa treaca ca sa ies pe strada!!!

-=Danny=-06.08.2007 16:02

Steaua , cand a intrat in grupele CL , nimeni nu o cunostea , nimeni nu auzise de ea , si uite ca am fost surpriza grupei , pentru ca am milito pe Kiev . Asa este si echipa asta Bate Borisov , nimeni nu a auzitg de ea , nimeni nu stie ce poate .

21versus2106.08.2007 16:10

Am deschis acest topic , sa afulu si io de ce e instare echipa asta , din turul 3 preliminar , ca sa stiu ce o asteapta pe Steaua , daca o bate miercuri pe zaglebie la Bucuresti . Asa ca cine are vreo informatie , sa nu o tina decat pentru el .

In ultima etapa BATE a pierdut 0-1 cu o nou promovata. Dupa site-ul suporterilor se spune ca au fost menajati majoritatea titularilor.

Dragoshel06.08.2007 16:12

cred ca aici ii este locul acestiu topic.

-=Danny=-06.08.2007 16:13

Multumesc Dragoshele ca nu mi-ai sters topicul , o sa te tin minte .

 

@21versus21

 

Pune si tu link de la siteul suporterilor lui Bate , ca sa intre lumea pe el ......

I.N.Money06.08.2007 16:14
Steaua , cand a intrat in grupele CL , nimeni nu o cunostea , nimeni nu auzise de ea , si uite ca am fost surpriza grupei .

Sper ca nu vorbesti serios...

SSK06.08.2007 16:23

Copilul asta e fenomenal...

dica_10steaua06.08.2007 16:37
Copilul asta e fenomenal...

Danny???Daaa

vlad7506.08.2007 16:39
Copilul asta e fenomenal...

:biggrin: no comment

-=Danny=-06.08.2007 16:40

Mai terminati o data cu offtopicrile . Va rog frumos un Domn moderator sa imi stearga si mie topicul , ca aici vad ca se vorbeste numai despre ce copil incredibil sunt eu , as vrea sa fac ceva sa imi schimb reputatia aceasta de pe forum de copil problema .

Dragoshel06.08.2007 16:43

pai sa iti dau niste sfaturi.

1. incearca sa nu mai postezi ata de mult, si cam multe off topicuri.

2. sa comentezi topicurile numai unde esti sigur ca nu vorbesti prostii

3. sa il lasi **pe Camus ala, ca ne-ai disperat azi cu el.

dica_10steaua06.08.2007 16:44

Cam greu sa'ti schimbi reputatia;) :rolleyes:

-=Danny=-06.08.2007 16:48

Postez mult ca sa mai inviorez forumul , pentr ca in ultimul timp , a fost foarte tacut forumul , si cand forumul e activ sunt si io fericit , offtopicuri fac decat cand sunt intaratat ( parerea mea ) . De acum incolo nu o sa mai deschid nici un topic . De Camus nu o sa mai strezez rau lumea , dacand cand o sa vina la Steaua . Imi cer scuze domnule moderator , ca am facut atatea greseli , sper ca nu v-am deranjat . :D

Dragoshel06.08.2007 16:49

vezi, exact asa vorbeste un copilas. inca un sfat. Trebuie sa mai cresti putin pentru a intelege ce ti-am scris io acolo, tu le-ai luat ca pe o amenintate sfaturile alea....

-=Danny=-06.08.2007 16:56

Incerc sa fiu cat se poate de respectuos cu moderatorii si administratorii , si mi se zice ca sunt copilas ca sunt respectuos ......

Dragoshel06.08.2007 16:59

offf, nu e vorba de respect, noi nu te atacam pe tine prin posturi(cel putin io) cu ideile si conceptiile tale.

Si iar nu ai inteles nimic din ultimul meu post..:|

SSK06.08.2007 16:59
:))))))))))))) Sa mor, pustiul asta imi exacerbeaza farama aia de instinct patern :D
-=Danny=-06.08.2007 17:02
pustiul asta imi exacerbeaza farama aia de instinct patern :D

 

 

Ceor fii alea nu stiu dar nu suna de bine :sad2: . Imi pare rau Dragoshelu , dar tot nu inteleg de ce se ia toata lumea de cmine , nu mai incercati sa imi explicati ......ca tot degeaba .

bodanelu06.08.2007 17:02
Steaua , cand a intrat in grupele CL , nimeni nu o cunostea , nimeni nu auzise de ea , si uite ca am fost surpriza grupei , pentru ca am milito pe Kiev . Asa este si echipa asta Bate Borisov , nimeni nu a auzitg de ea , nimeni nu stie ce poate .

 

hmm.. aici ai dat cu bata`n... fasole :D

 

 

Copilul asta e fenomenal...

 

ma face sa-l pun sa ma scoata la un cola :)

SSK06.08.2007 17:05

bodanelule, scoate-l frate la un suc si "dascaleste-l" putin....poate scoti ceva din el :D

JDERUL06.08.2007 18:00

@ Danny

Intra pe privat si iti explic eu !

fane_casieru06.08.2007 18:16

n`aveti cum.....e irecuperabil.

The_Foxes06.08.2007 18:24

danny asta seamana cu ggigi bbecali cand era el mic... :biggrin: ..de bate borisov ce sa se stie...de acolo au venit hleb, kutuzov ( parca) Hamutovski in rest de pe siteu lor am vazut ca ar fi si ceva miscare ultra (un stadion totusi de 5.000 locuri cum au catei acum)

«12»