06.04.2010 07:38
2.
Asta este cel mai frumos, dar nu cred ca este necesar sa se schimbe logo-ul actual.
2.
Asta este cel mai frumos, dar nu cred ca este necesar sa se schimbe logo-ul actual.
^
|| Zisesem in post .
" Am facut si eu ca poate cineva o sa se gandeasca sa il foloseasca ca semnatura sau la ceva gen "afiliati" . "
pentru astea l-am fkt