FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propun Un Nou Logo

«12»
Daniel-Ionut06.04.2010 07:38
2.

10wv60m.gif

 

Asta este cel mai frumos, dar nu cred ca este necesar sa se schimbe logo-ul actual.

Itss.06.04.2010 09:46

^

|| Zisesem in post .

 

 

 

" Am facut si eu ca poate cineva o sa se gandeasca sa il foloseasca ca semnatura sau la ceva gen "afiliati" . "

 

pentru astea l-am fkt

«12»