FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Propun Un Nou Logo

«12»
.aNDu02.08.2007 17:15

logosteauaaf4.gif

 

o sa vin si cu o serie de wallpapere :D

Azzido06.08.2007 21:14

nu e rau logo-ul... :rolleyes:

Dragoshel07.08.2007 06:42

da, arata bine, daca poti face mai multe si poate se alege ceva...:)

.aNDu07.08.2007 12:04

Ma bucur ca pana la urma ma bagat cineva in seama :biggrin: . O sa incerc sa vin si cu alte chestii

 

PS- Aveti o marime standard pentru logo ? Daca da,postati aici marimea .

Azzido07.08.2007 15:54

bannerul din stanga sus, are aprox. 96x38.

cam asta e dimensiunea recomandata, desi nu e regula.

.aNDu07.08.2007 16:38

logosteaua3ir4.png

 

 

 

logosteaua2ww7.gif

 

 

 

logosteaua4mu2.png

fedora07.08.2007 16:41

Chiar trebuia sa folosesti formatul .png? :D

 

PS: Sunt faine logo-urile.

.aNDu07.08.2007 16:50
Chiar trebuia sa folosesti formatul .png? :D

 

PS: Sunt faine logo-urile.

 

 

Am folosit .gif pentru animatie si .png ca sa nu se vada background-ul

dica_10steaua07.08.2007 19:14
logosteaua3ir4.png

logosteaua2ww7.gif

logosteaua4mu2.png

Super tari!Felicitari.

stifler_cale08.08.2007 11:29

sunt foarte bune toate.....FELICITARI

Inima-Ros-Albastra08.08.2007 21:04
logosteaua3ir4.png

logosteaua2ww7.gif

logosteaua4mu2.png

 

 

bravo frate ai 1 - 10 de la mine .. sunt bet000n !! BRAVO

cRiss4Steaua08.08.2007 21:19

Bravo Andu , ai facut treba buna , si cred ca munca depusa de tine este pentru ajutarea site-ului nu? ar trebui mai intai apreciat acest gest , este greu de apreciat care este cel mai frumos , cred ca sunt in ordinea frumusetii , primul este foarte frumos , la fel ca al doilea .. toate .. bravo si poate faci si ceva wallpapere la fel de frumoase !

.aNDu13.08.2007 22:22

steaualogohs4.png

 

 

logosteaua3nj3.gif

bodanelu13.08.2007 22:36

@.aNDu iti recunosc munca dar sincer mie nu-mi plac. sunt prea complexe, prea impodobite ca sa zic asa. trebuie ceva simplu, e un site legat de Steaua, deci trebuie o combinatie de rosu, albastru si fcsteauro, siteul suporterilor

danimarcu13.08.2007 23:44
steaualogohs4.png

logosteaua3nj3.gif

Salut.

Cred ca asta de jos e mai reusit.Alea cu prea mult negru nu se potrivesc, trebuie sa aiba doar doua culori:rosu si albastru.

-=Danny=-15.08.2007 20:25
logosteauaaf4.gif

 

o sa vin si cu o serie de wallpapere :D

 

 

 

Asta prima , ti-a iesit cel mai bine , Felicitari !!! Asta ar trebui pusa pe site , dar ar trebui sa fie scrisul umpic mai mare , si mai lizibil . Dar oricum e super marfa !!!! Felicitari , si iti multumesc personal pentur munca depusa pentru Steaua .

stelist24/2420.08.2007 07:36

frumoase logo-uri

matican24.07.2009 10:30

Propun si eu un logo :D e .png nu stiu cat de frumos e!

sper sa va placa!

post-38597-1248431427_thumb.png

Azzido24.07.2009 18:32

multumim, dar nu se pune problema sa schimbam logoul

LeGenD28.08.2009 12:40

Logo-ul de acum e mai bun decat toate creatiile voastre, dar insa daca se propune schimbarea logo-ului, si se face un 'concurs' ( organizat de administratori ) ma bag si eu. Pana una alta insa, eu sunt pentru pastrarea celui din prezent.

Itss.03.04.2010 18:32

Am facut si eu ca poate cineva o sa se gandeasca sa il foloseasca ca semnatura sau la ceva gen "afiliati" .

Nu e prea reusit .

Sunt 3 variante. Adica marginile difera :)

 

1.

ekgww3.gif

2.

10wv60m.gif

3.

2zguuqc.gif

 

p.s: ultimul nu imi place deloc

Fane03.04.2010 18:34

@Itss.

Mai incearca o data.

Itss.03.04.2010 18:50

O sa mai incerc. O sa fac si niste wall :)

Azzido04.04.2010 11:00

nu avem niciun motiv intemeiat sa schimbam logoul

STARforce06.04.2010 07:01

E un fel de "upgrade" dar sincer nu imi place asa mult ca cel vechi.Sunt mai oldschool asa...

«12»