Eee..io nu vad Steaua cu afaceri curate in povestea asta,io stiu asa ca s-a platit o suma pentru imprumutul lui Herea de catre Rapid,ca porma ciobanul s avina cu o oferta de bani imposibil de refuzat pentru jucator ar fi castigat ca si Dica,dar cluburile Rapid si National au semnat un contract d eimprumut si are 50% drepturi federative asupra jucatorului,deci eu zic ca sa jucat murdar din partea lui Becali sa miscat greu adik sia adus aminte cal vrea pe Herea si a zis sa se foloseasa d potentza lui financiara restu de balf-uri au fost facute de Netoiu cum ais pus f bine u,un tip care nu ar da 4 mil nici in rate pe un jucator steagsimplu ![]()
,cat despre dorintz alui Herea a fost datorita sumei sa indragostit brusc de Steaua
