Vina la gol nu o poarta Goian ci Rada si Nesu care au iesit gresit la offside. Insa nu ii poti acuza, avand in vedere ca au facut un singur antrenament impreuna.
Cu Rada va fi mai greu sa se adapteze, pentru ca a jucat intr-un sistem cu 3 fundasi si acum a trecut brusc la unul cu 4. Se vede la rapidistii ce gauri au in aparare. Oricum este mult peste Baciu si cred ca com avea o aparare redutabila pe la jumatatea sezonului, odata cu revenirea lui Ghionea.
Nu e adevarat. La faza respectiva Goian l-a scapat din marcaj pe Frunza, cel care a dat pasa decisiva catre celalalt atacant al Ceahlaului. Nu a iesit nimeni la ofsaid, Goian s-a dus sa acoperea partea dreapta lasata libera de Marin care era in atac
.
P.S: Din caz ca nu ma crezi click aici
