Ia sa vedem ce atacanti avem noi in lot: Badea (indisponibil vreo 2 luni), Iacob (indisponibil vreo luna), Neaga, Zaharia, Gurita si (sa zicem) Dica (desi eu il consider pe DiCanio mijlocas ofensiv, dar, in fine...)
Deci din patru atacanti, noi renuntam la unu', desi vine peste noi cel mai tare sezon din istoria Ligii I. Pe bune daca pot pricepe miscarea asta. Cu atat mai mult cu cat profesionalismul lui Gurita este admirabil...
Ori Hagi a baut gaz inainte de a lua aceasta decizie, ori Becali si-a impus punctul de vedere. Personal, inclin spre varianta a doua, mai ales ca am vazut ca Behehe-CaCa-Lee a declarat la inceputul saptamanii ca-l va da la Buzau.
Cu ce obraz i-o fi zis in fata Cretinu' lui Gurita chestia asta, nu stiu, ca doar datorita lui a venit atacantu' la noi... (e o intrebare retorica, stiu raspunsul...)
Tare mi-ar placea sa vad un film despre viata gigiotului peste vreo 40 de ani. Cred ca daca ar iesi bine, ar plange cu muci Kusturica de ciuda...