FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

"Maine semnam actele" (sport.ro)!

«12»
Oradeanu26.07.2007 20:30

Hai ca e o treaba kkcioasa!!

Iacov asta a zis ca daca nu se baga Jiji peste Adi Ilie jucatorul era al Stelei 100%, dar acum nu va mai ajunge Herea la Steaua indiferent de ce oferta va face!!

Astept cu interes sa vad cum se va termina "batalia" asta.

Cat despre Herea, nu cred ca el lipsea Stelei.

vanfootball26.07.2007 20:43
Hai ca e o treaba kkcioasa!!

Iacov asta a zis ca daca nu se baga Jiji peste Adi Ilie jucatorul era al Stelei 100%, dar acum nu va mai ajunge Herea la Steaua indiferent de ce oferta va face!!

Astept cu interes sa vad cum se va termina "batalia" asta.

Cat despre Herea, nu cred ca el lipsea Stelei.

 

 

Gigi e tantalau, nimic nou. Nu ne lipsea neaparat Herea, ci un jucator pe profilul lui, iar in lipsa de alte variante era bun.

Oricum, macar stim ca Rapid va trebui acum sa plateasca 2,5 milioane si nu 360.000 pentru un imprumut, ca prea vor ei sa-si faca treaba cu jucatorii altora, sezonul trecut cu Zicu imprumutat, acum voiau si cu Herea la fel. Iacov a spus ca Rapid trebuie sa dea cat a dat Steaua (2,5 mil), si e jucatorul lor, daca nu da banii astia in 3 zile, vine la Steaua. Asa ca, sa scoata Copos 2,5 milioane de euro din buzunar, sa intre in faliment cu Herea cu tot.

SSK26.07.2007 20:50

Nu ma-ncalzeste cu nimic daca da Copos banii (iar in actualul context, cu demisia lui Bergodi, e posibil sa-i dea). As prefera ca Herea sa ajunga la Steaua.

vanfootball26.07.2007 21:05
Nu ma-ncalzeste cu nimic daca da Copos banii (iar in actualul context, cu demisia lui Bergodi, e posibil sa-i dea). As prefera ca Herea sa ajunga la Steaua.

 

 

Ar fi bine, dar sunt sanse destul de mici. Trebuie sa renunte Rapid la el, altfel nu avem cum sa-l luam. Si fara un jucator ca el in centru, e jale...

Lucas26.07.2007 21:21
Ar fi bine, dar sunt sanse destul de mici. Trebuie sa renunte Rapid la el, altfel nu avem cum sa-l luam. Si fara un jucator ca el in centru, e jale...

 

Nu vine! Sunt mai multe motive. Cel esential pare a fi ca jegul de Iacov are ceva interese subterane in relatia lui cu Cocos. In plus distroficul asta obraznic pare a avea alergie la Steaua, sau poate, cine stie, doar la Fecaliot.

Herea vine perfect in intampinarea nevoilor noastre. Daca nu-l transferam si sunt sanse mari sa fie asa, vom avea probleme. O sa mergem cu Bostina mijlocas central langa Radoi.

MIREL6RADOI26.07.2007 21:37

Se pare ca oferta rapidului depaseste pe cea a Stelei(2,5)se vorbeste de 3,6 mil euro.Eu ma intreb,cum poti sa dai atatia bani,pe un jucator care ar urma sa joace in Liga a 2 a...care,in camp trecut,n-a facut un campionat de 10-15 goluri:)) Daca Herea e evaluat la 3 mil,cat valoreaza Lampard,Kaka,Ronaldinho,Eto'o sau Terry?:)

Iacov e penal..la cei 2,5 mil de euro,ii iei pe varga si Balan de sportul stud,siman ii aduce cu masina la palatul lui Gigi...si iti mai raman si bani:))

vanfootball26.07.2007 21:49
Se pare ca oferta rapidului depaseste pe cea a Stelei(2,5)se vorbeste de 3,6 mil euro.Eu ma intreb,cum poti sa dai atatia bani,pe un jucator care ar urma sa joace in Liga a 2 a...care,in camp trecut,n-a facut un campionat de 10-15 goluri:)) Daca Herea e evaluat la 3 mil,cat valoreaza Lampard,Kaka,Ronaldinho,Eto'o sau Terry?:)

Iacov e penal..la cei 2,5 mil de euro,ii iei pe varga si Balan de sportul stud,siman ii aduce cu masina la palatul lui Gigi...si iti mai raman si bani:))

 

 

3,6??? Probabil e o strategie de-a lui Iacov, sa ia mai multi bani de la Becali. Nu da nimeni atat, si asa am fortat nota cu 2,5.

 

Varga si Balan? Ce sa facem cu ei, sa pazeasca parcarea?:)

MIREL6RADOI26.07.2007 21:57
3,6??? Probabil e o strategie de-a lui Iacov, sa ia mai multi bani de la Becali. Nu da nimeni atat, si asa am fortat nota cu 2,5.

 

Varga si Balan? Ce sa facem cu ei, sa pazeasca parcarea?:)

Varga,din cate stiu eu,e mijlocas dreapta,cred ca stie sa centreze mai bine decat "antiaerienele" lui Banel...Balan e un mingicar,e o rezerva buna pentru Dica.

«12»