Hai ca e o treaba kkcioasa!!
Iacov asta a zis ca daca nu se baga Jiji peste Adi Ilie jucatorul era al Stelei 100%, dar acum nu va mai ajunge Herea la Steaua indiferent de ce oferta va face!!
Astept cu interes sa vad cum se va termina "batalia" asta.
Cat despre Herea, nu cred ca el lipsea Stelei.
Gigi e tantalau, nimic nou. Nu ne lipsea neaparat Herea, ci un jucator pe profilul lui, iar in lipsa de alte variante era bun.
Oricum, macar stim ca Rapid va trebui acum sa plateasca 2,5 milioane si nu 360.000 pentru un imprumut, ca prea vor ei sa-si faca treaba cu jucatorii altora, sezonul trecut cu Zicu imprumutat, acum voiau si cu Herea la fel. Iacov a spus ca Rapid trebuie sa dea cat a dat Steaua (2,5 mil), si e jucatorul lor, daca nu da banii astia in 3 zile, vine la Steaua. Asa ca, sa scoata Copos 2,5 milioane de euro din buzunar, sa intre in faliment cu Herea cu tot.