FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Anderlecht 86

«123»
soare21.08.2007 17:53
Am pus tot DVD-ul cu meciul Steaua-Anderlecht tot acolo Acum sper sa mearga. Va rog sa ma anuntati daca merge Inca nu am facut o lista dar in zilele urmatoare probabil ca am sa-mi fac :biggrin:

sorry dar am auzit de la un stelist infocat ca esti tepar in legatura cu meciurile... asa ca nu risc !!oricum esti necunoscut... si am meciuri de colectie cu Steaua ex: 1989 Steaua-Dinamo 0-3 Steaua-west ham 2-0

soare21.08.2007 17:57
Merci. :excl:

partea 12 unde e ca nu o gasesc??

Azzido21.08.2007 20:01
sorry dar am auzit de la un stelist infocat ca esti tepar in legatura cu meciurile... asa ca nu risc !!oricum esti necunoscut... si am meciuri de colectie cu Steaua ex: 1989 Steaua-Dinamo 0-3 Steaua-west ham 2-0

 

Mie stii ce imi place in toata chestia asta ?

Ca voi aveti meciuri vechi dar niciunul dintre voi nu schitati niciun gest, macar sa ziceti si voi: uite frate am si eu un meci vechi, il vreti si voi ?

Nu.

Voi doar vreti sa descarcati de la altii.

Tineti-o voi tot asa si va promit ca nu mai vedeti niciun meci de la mine. :dry:

aliraz22.08.2007 06:23
sorry dar am auzit de la un stelist infocat ca esti tepar in legatura cu meciurile... asa ca nu risc !!oricum esti necunoscut... si am meciuri de colectie cu Steaua ex: 1989 Steaua-Dinamo 0-3 Steaua-west ham 2-0

 

In primul rand nu am promis la niciun "stelist infocat" ca am sa-i dau meciuri. Imi pare rau de tine dar ai fost dus in eroare s-ar putea ca stelistul infocat sa fie "teparul". Am vazut din intamplare ca puneti meciuri cu Steaua si Romania si m-am gandit sa va ajut si eu un pic. asa ca am pus cateva linkuri cu meciuri de unde puteti sa le descarcati daca te uiti mai atent nu este doar meciul cu Anderlecht. Mai am si altele cu Steaua sau Romania Sa stii ca nu ma intereseaza meciuri cu Steaua dupa anii 90 asa ca sa stai linistit ca nu vreau meciul cu West Ham. Steaua-Dinamo 0-3 ar fi interesant si poate o sa fac rost de el dar nu de la tine. Poti sa-ti pastrezi meciurile!

Robitzi23.08.2007 11:02

m-as bucura sa mai puneti ceva meciuri din cupele europene din anii trecuti...va ajut cu seed cat vreti voi de mult!daca s-ar putea ar fi super!

cristian8624.08.2007 20:27

Am si eu o sugestie pentru aliraz.

Ai putea sa faci rip la DVD-uri eventual in format AVI. Ar fi fisiere mult mai mici, le-ai uploada mai repede, calitatea ar fi aproape la fel de buna.

Am vazut ca ai inceput sa incarci Steaua - River Plate, daca l-ai putea face AVI ti-as ramane recunoscator. :cool:

aliraz25.08.2007 04:53
Am si eu o sugestie pentru aliraz.

Ai putea sa faci rip la DVD-uri eventual in format AVI. Ar fi fisiere mult mai mici, le-ai uploada mai repede, calitatea ar fi aproape la fel de buna.

Am vazut ca ai inceput sa incarci Steaua - River Plate, daca l-ai putea face AVI ti-as ramane recunoscator. :cool:

 

Asa am facut prima data dar s-a pierdut din calitate iar fisierul a fost corupt :(

SuperSteaua28.08.2007 09:45
Asa am facut prima data dar s-a pierdut din calitate iar fisierul a fost corupt :(

 

Salut, aliraz!

 

De pe filefront nu se pot descarca fisierele 3 si 4, iar 2 e corupt.

Daca iti dau un cont de ftp ai putea sa ii faci upload acolo? Si ma refer la upload-ul fisierelor asa cum sunt pe dvd, NE-arhivate.

Astept un raspuns, mersi.

cristian8629.08.2007 15:18

Mersi pentru ca ai uploadat fisierul. L-am luat, din pacate s-a oprit la 600 de mega din 793, oricum am vazut o parte semnificativa din ce era de vazut, mersi inca o data.

aliraz30.08.2007 11:51
Mersi pentru ca ai uploadat fisierul. L-am luat, din pacate s-a oprit la 600 de mega din 793, oricum am vazut o parte semnificativa din ce era de vazut, mersi inca o data.

 

ok. hai sa incercam

aliraz30.08.2007 11:53
Salut, aliraz!

 

De pe filefront nu se pot descarca fisierele 3 si 4, iar 2 e corupt.

Daca iti dau un cont de ftp ai putea sa ii faci upload acolo? Si ma refer la upload-ul fisierelor asa cum sunt pe dvd, NE-arhivate.

Astept un raspuns, mersi.

 

OK Sunt de acord

grgapitic2230.08.2007 12:13

vreau si eu fisierele 2,3 4 pls.

cristian8630.08.2007 17:08

Am patit un lucru asemanator cu meciul Ajax - Celtic din '70 mi s-a oprit pe la 643 mega din 700.

Oricum am reusit sa iau Romania - Columbia in intregime, am revazut acel meci in care Hagi si Raducioiu au fost sublimi iar apararea la inaltime.

grgapitic2231.08.2007 04:43

[quote

De pe filefront nu se pot descarca fisierele 3 si 4, iar 2 e corupt.

Daca iti dau un cont de ftp ai putea sa ii faci upload acolo? Si ma refer la upload-ul fisierelor asa cum sunt pe dvd, NE-arhivate.

Astept un raspuns, mersi.

da-mi si mie ftp sa iau si eu fisierele de acolo pls pls pls.

Duckadam31.08.2007 13:25

Salut! Meciul cu Anderlecht merge? Pentru ca am vazut ca partile 4 si 5 nu au fost luate de nimeni (arata 0 la coloana "Downloads").

Si la partea 2 pe care o donwloadez acum pe site scrie in dreptul ei ca are 139.01 MB dar in managerul de download imi arata 79.2 MB.

MCBuneloo31.08.2007 21:50

Aceeasi problema o am si eu, fisierele 3 si 4 nu se pot downloada iar 2 este mai mic, probabil ca e corupt. Daca a gasit cineva o solutie il rog sa o posteze sa ne informeze si pe noi. La cat mai multe meciuri clasice de`ale Stelei si Romaniei sa gasim, eu unul nu le`am apucat pe cele dinainte de 1997. Eram prea mic, 9 ani in `97. Respect Steaua si Generatiei de Aur !

cristian8609.10.2007 19:13

Pentru cine este interesat !

 

Prietenul nostru aliraz a uploadat meciul PSG - Steaua din 1997. Desi rezultatul este unul de cosmar, cred ca meciul merita revazut. Veti vedea in unele momente, faze de fotbal adevarat ale unei echipe adevarate - Steaua-.

Din pacate apararea nu a putut face fata unor super jucatori ai echipei din Paris.

 

Adresa: http://hosted.filefront.com/aliraz

MCBuneloo13.10.2007 13:59

perfect, PSG Steaua, insa cu meciul cu Anderlecht cum ramane? ca fara arhivele alea care nu merg downloadate nu se poate desface arhiva mare :((

cristian8613.10.2007 14:51
perfect, PSG Steaua, insa cu meciul cu Anderlecht cum ramane? ca fara arhivele alea care nu merg downloadate nu se poate desface arhiva mare :((

 

Vorbesc eu cu aliraz, poate il uploadeaza din nou si poate il pune cineva pe tracker.

INca ceva, a inregistrat cineva rezumatele meciurilor Stelei din CL care au fost difuzate pe sport.ro ?

Azzido13.10.2007 17:09

meciul cu Anderlecht l-am luat eu dar se blocheaza.

nu se poate vizualiza complet.

rezumatele de pe sport.ro eu nu le am.

MCBuneloo14.10.2007 12:07

o treaba ciudata, am intrat sa iau PSG - Steaua, insa ma directioneaza spre filehost.com, nu spre linkul unde are postat aliraz meciul. Mai pateste cineva asa ceva ? :-?

MCBuneloo16.10.2007 07:48

in ce sens se blokeaza? e filmat prost sau cum?

cristian8616.10.2007 16:01
in ce sens se blokeaza? e filmat prost sau cum?

 

sunt doar 68 minute din meci (Steaua - Anderlecht). Din ce stiu aliraz are DVD-ul, din pacate si el a avut probleme la upload.

MCBuneloo16.10.2007 19:11
sunt doar 68 minute din meci (Steaua - Anderlecht). Din ce stiu aliraz are DVD-ul, din pacate si el a avut probleme la upload.

 

mda...:| inseamna ca slabe sanse sa iau meciul asta :| ca si pe cel cu PSG, care se bokeaza la dezarhivare, desi am tras toate alea, si`s trase full, am verificat.

Duckadam17.10.2007 15:20

Poate ar fi mai bine ca aliraz sa ia legatura cu baietii care se ocupa de torrent pe fcsteaua.ro si sa uploadeze direct aici.

«123»