Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629
Spor la downloadat steag2
Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629
Spor la downloadat steag2
Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629Spor la downloadat steag2
ms pentru meci...daca se putea sa il pui aici la tracker era si mai bine...dar oricum ii bine ![]()
Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629Spor la downloadat steag2
multumim pt upload.
este f util acest upload pt ca nu aveam meciul.
o sa apara si pe tracker dupa ce il descarc.
multumim pentru upload.este f util acest upload pentru ca nu aveam meciul.
o sa apara si pe tracker dupa ce il descarc.
deci sa nu ma mai chinui sa iau de acolo cu 60 KB\s...??cred ca mai bine astept sa il iau de aici.....ms steagsimplu
de unde pot lua si eu meciul?am vazut doar faze la TV si era super
de unde pot lua si eu meciul?am vazut doar faze la TV si era super
nu cred ca are rost sa il iei pentru ca ii stricata arhiva...:(si eu l-am descarcat dar nu mi-a mers steagsimplu
pai cine il are sa-l urce pe tracker sau ceva daca doreste..merci
Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html
Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html
Ms!Il cautam de ceva vreme.
@dica_10steaua
Eram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.
@dica_10steauaEram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.
Din pacate nu am putut vedea nimic din meci..L-am descarcat pe tot si cand m-am uitat in folder avea doar 400mb.Nush ce are ![]()
sa-l puna cineva la noi pe torrent
ok Am sa pun DVD-ul pana la urma in jur de 3 GB O sa-l pun pe bucati. Nu am vrut sa fac asta dar se pare ca nu am de ales
. Alte meciuri vechi cu Steaua
Supercupa Europei 1987 Steaua -Dinamo Kiev
1989 Steaua-Galatasaray Cateva parti nu au fost in regula si le gasiti in directorul VOB2
ok Am sa pun DVD-ul pana la urma in jur de 3 GB O sa-l pun pe bucati. Nu am vrut sa fac asta dar se pare ca nu am de ales. Alte meciuri vechi cu Steaua
Supercupa Europei 1987 Steaua -Dinamo Kiev
1989 Steaua-Galatasaray Cateva parti nu au fost in regula si le gasiti in directorul VOB2
Merci. ![]()
fara suparare da se vede naspa si mai ales ca nu e tot meciul. la mine e doar de 68 minute se intrerupe brusc
fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:
fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:
l-am vazut odata pe tvr2 da nu l-am prins de la inceput si se vedea mult mai bine..oricum e bun asa, dar tu ai tot meciul?dupa cum ziceam filmul are 1 ora si 8 minute..
mersi
Daca nu aveti meciu Milan-Steaua(finala)este televizata pe sport klub.(o sa caut si cand este.)
hei aliraz mai ai meciuri mai vechi pe care ai putea sa le pui?
Meciul cu Dynamo Kiev merge, la fel cel cu Galatasaray desi am avut o problema la arhiva a 22-a, drept urmare nu am reusit sa vad o parte din prima repriza.
Eram curios daca ai cumva si niste meciuri cu dinamu din anii '90 , de preferinta intre 96 si 98.
Scuze dar inca nu am avut timp sa pun tot DVD-ul inca dureaza ceva timp. Sunt vreo 26 de bucati abia am reusit sa pun 1 bucata
Nu am avut timp dar promit sa ma revansez Mai am si alte meciuri vechi din 88-90. Nu stiu daca ati vazut dar pe langa meciul ala cu Anderlecht era si Romania Columbia din 94 in alt fisier
Am Dinamo-Sampdoria din 88 parca Daca doriti mai multe meciuri intrati pe www.fbtz.com Trebuie sa va inregistrati si e gratis garantez ca nu veti regreta ![]()
Un Steaua-Bastia sau un Fenerbahce-Steaua ar fi bine venite :biggrin:
Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html
daca ai o lista cu meciuri te rog sa o publici ca si eu sunt un colectionar de meciuri cu echipe romanesti
Am pus tot DVD-ul cu meciul Steaua-Anderlecht tot acolo Acum sper sa mearga. Va rog sa ma anuntati daca merge Inca nu am facut o lista dar in zilele urmatoare probabil ca am sa-mi fac :biggrin: