FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua Anderlecht 86

«123»
aliraz26.07.2007 06:19

Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629

Spor la downloadat steag2

stifler_cale26.07.2007 16:50
Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629

Spor la downloadat steag2

 

 

ms pentru meci...daca se putea sa il pui aici la tracker era si mai bine...dar oricum ii bine fular-campionii

Azzido26.07.2007 17:44
Am pus meciul Steaua-Anderlecht complet aici http://hosted.filefront.com/aliraz/2028629

Spor la downloadat steag2

 

multumim pt upload.

este f util acest upload pt ca nu aveam meciul.

o sa apara si pe tracker dupa ce il descarc.

stifler_cale26.07.2007 20:39
multumim pentru upload.

este f util acest upload pentru ca nu aveam meciul.

o sa apara si pe tracker dupa ce il descarc.

deci sa nu ma mai chinui sa iau de acolo cu 60 KB\s...??cred ca mai bine astept sa il iau de aici.....ms steagsimplu

Sisqo31.07.2007 12:34

de unde pot lua si eu meciul?am vazut doar faze la TV si era super

stifler_cale31.07.2007 12:56
de unde pot lua si eu meciul?am vazut doar faze la TV si era super

 

 

nu cred ca are rost sa il iei pentru ca ii stricata arhiva...:(si eu l-am descarcat dar nu mi-a mers steagsimplu

Sisqo01.08.2007 04:53

pai cine il are sa-l urce pe tracker sau ceva daca doreste..merci

aliraz01.08.2007 19:37

Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html

dica_10steaua01.08.2007 19:44
Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html

Ms!Il cautam de ceva vreme.

cristian8604.08.2007 20:08

@dica_10steaua

Eram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.

dica_10steaua04.08.2007 20:12
@dica_10steaua

Eram curios daca ai putut sa vezi inregistrarea pana la final. Mie mi se intrerupe la o ora si 9 minute.

Din pacate nu am putut vedea nimic din meci..L-am descarcat pe tot si cand m-am uitat in folder avea doar 400mb.Nush ce are :unsure:

AmuntBoy04.08.2007 21:07

sa-l puna cineva la noi pe torrent

aliraz05.08.2007 09:10

ok Am sa pun DVD-ul pana la urma in jur de 3 GB O sa-l pun pe bucati. Nu am vrut sa fac asta dar se pare ca nu am de ales :angry: . Alte meciuri vechi cu Steaua

Supercupa Europei 1987 Steaua -Dinamo Kiev

1989 Steaua-Galatasaray Cateva parti nu au fost in regula si le gasiti in directorul VOB2

dica_10steaua05.08.2007 18:04
ok Am sa pun DVD-ul pana la urma in jur de 3 GB O sa-l pun pe bucati. Nu am vrut sa fac asta dar se pare ca nu am de ales :angry: . Alte meciuri vechi cu Steaua

Supercupa Europei 1987 Steaua -Dinamo Kiev

1989 Steaua-Galatasaray Cateva parti nu au fost in regula si le gasiti in directorul VOB2

Merci. :excl:

Sisqo09.08.2007 23:42

fara suparare da se vede naspa si mai ales ca nu e tot meciul. la mine e doar de 68 minute se intrerupe brusc

Azzido10.08.2007 05:36

fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:

Sisqo10.08.2007 10:08
fara suparare da' e inregistrat in '86, HDTV nu avem :biggrin:

 

l-am vazut odata pe tvr2 da nu l-am prins de la inceput si se vedea mult mai bine..oricum e bun asa, dar tu ai tot meciul?dupa cum ziceam filmul are 1 ora si 8 minute..

PavelAndrei10.08.2007 10:53

mersi

dica_10steaua10.08.2007 12:37

Daca nu aveti meciu Milan-Steaua(finala)este televizata pe sport klub.(o sa caut si cand este.)

PavelAndrei10.08.2007 12:56

hei aliraz mai ai meciuri mai vechi pe care ai putea sa le pui?

cristian8610.08.2007 22:25

Meciul cu Dynamo Kiev merge, la fel cel cu Galatasaray desi am avut o problema la arhiva a 22-a, drept urmare nu am reusit sa vad o parte din prima repriza.

 

Eram curios daca ai cumva si niste meciuri cu dinamu din anii '90 , de preferinta intre 96 si 98.

aliraz11.08.2007 09:29

Scuze dar inca nu am avut timp sa pun tot DVD-ul inca dureaza ceva timp. Sunt vreo 26 de bucati abia am reusit sa pun 1 bucata :( Nu am avut timp dar promit sa ma revansez Mai am si alte meciuri vechi din 88-90. Nu stiu daca ati vazut dar pe langa meciul ala cu Anderlecht era si Romania Columbia din 94 in alt fisier :) Am Dinamo-Sampdoria din 88 parca Daca doriti mai multe meciuri intrati pe www.fbtz.com Trebuie sa va inregistrati si e gratis garantez ca nu veti regreta :)

I.N.Money11.08.2007 22:13

Un Steaua-Bastia sau un Fenerbahce-Steaua ar fi bine venite :biggrin:

soare17.08.2007 10:50
Gata am pus din nou meciul de data asta nearhivat tot acolo. Sper sa mearga din ce vad streamingul merge. Scuze pentru probleme. http://files.filefront.com/Steaua+Anderlec...;/fileinfo.html

daca ai o lista cu meciuri te rog sa o publici ca si eu sunt un colectionar de meciuri cu echipe romanesti

aliraz20.08.2007 18:46

Am pus tot DVD-ul cu meciul Steaua-Anderlecht tot acolo Acum sper sa mearga. Va rog sa ma anuntati daca merge Inca nu am facut o lista dar in zilele urmatoare probabil ca am sa-mi fac :biggrin:

«123»