Arunci cu anii de parca ar avea "mama ta" puscarie.
Si intradevar aia nu e pedeapsa, tocmai a privat 10000 de oameni de la a vedea primul meci de campionat in Ghencea. Ar trebui sa plateasca cat a pierdut clubul nevanzand bilete, la 3 euro biletul, in medie, inseamna 30000 de euro.
As vrea eu sa aiba puscarie, sincer. 
Am spus-o in nenumarate randuri: amenzile nu sperie pe nimeni. Uita-te si tu cata coruptie e in tara asta din cauza prezentei simple a amenzilor si atata tot.
Pai daca-mi iau amenda pentru viteza, nu o platesc si ramane la impozite. Imi face cineva ceva? Iti zic eu ca absolut nimic. La fel si cu restul amenzilor date de Politia Romana.
Poate pana sa ajungem la puscarie ar trebui sa incepem sa excludem din stadion elementele perturbatoare. Daca nu-i lasi sa intre pe stadion o sa fie liniste si nu e nevoie de dosare penale...
Dar cum la noi Jandarmeria si Politia Romana se ocupa de cu totul alte afaceri... noi tragem ponoasele...