Ce ai vazut tu acolo a fost o "sedinta" de autografe de la sfarsitul unui antrenament. Exact cum face Nicolita sau Radoi la sfarsitul unui antrenament cand vin pustii la ei pentru autografe. Una peste alta, e greu de crezut ca Hagi il va pune in poarta la meciul cu Charleroi daca Zapata ajunge in cursul zilei de azi. Asta daca va veni, sa nu uitam ca Pulido era jucatorul Stelei si pana la urma a ajuns pe la Almeria.
fi atent aici
Transferul lui Zapata s-a rezolvat
Steaua are un nou portar, columbianul Robinson Zapata. Steaua a plãtit 500.000 de dolari lui Deportivo Cucuta, Zapata fiind așteptat sã soseascã la București în aceste zile. Internațional columbian, portarul semifinalistei Cupei Libertadores are 29 de ani și a mai apãrat la America de Cali, și Real Cartagena, în Columbia, și la Rosario Central, Independiente Avallaneda și Belgrano, în Argentina.
E de pe [site din caracatita Gazetei Sporturilor]
La stirile Pro TV de joi seara am auzit de la reporterul ala ca va apara in meciul cu Charleroi !
SI dupa stiinta mea Pro TV este o televiziune foarte serioasa.
