@daffyduck
La aia cu FC Arges m-ai pierdut... n-are nicio legatura cu ce vorbeam.
N-a zis nimeni nimic de Iovan, Piturca, Duckadam. Si-n NICIUN caz nu l-am facut eu "ungur" pe Boloni (desi chiar e, dar asta n-are-a face, inteleg unde bati).
Eu faceam comparatie intre favoritul tau, Cosmin Olaroiu si Hagi. N-o dati in Stalin, ca nu-i impresionati decat eventual p-astia fara buletin de p-aici de pe forum.
