@daffy
Asta e argumentul tau, o victorie chinuita a lui Chelsea impotriva unei echipe mexicane?
Asteptam mai mult de la opozitie.
Chelsea castiga chinuit by default ... la ora actuala nu e asa o echipa de speriat ![]()
Iar echipele mexicane nu sunt asa o prada usoara pe cat par ... iar a juca impotriva lui Chelsea sa recunoastem ca te mobilizeaza mai tare decat daca esti Vilnius si joci impotriva lu' Steaua ...
Argumentul meu e la fel de slab ca argumentul folosit in articol cum ca vai, si Chelsea, Lyon si Milan mai pierd in amicale ... iar Chelsea si Lyon in opinia mea nu sunt echipe mari. Echipe mari sunt Liverpool, Manchester U, Real M, Barca, Bayern Munchen ... bine, hai sa o luam altfel, mai pierde si Bayern Munchen in amicale, da noi cand castigam un amical cu 18-0, chiar cu o echipa de amatori, precum Bayern Munchen?
