16.07.2007 12:38
Nu zic nu. In Spania, Italia, Germania ... sau in Argentina sau Europa de Est, dar pe bani multi. Doar nu-ti inchipui ca-n Columbia jucatorii de nationala n-au bani ? Si pe-acolo - ca si-n Romania - fotbalistii de top castiga bine si-s boieri. Pleaca numai daca e vorba de sume mari sau de campionate care dau bine la CV.
Eu cred ca de-abia asteapta sa ajunga oriunde in Europa pe un salariu de vreo 200.000 euro.
