FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua a inaintat o oferta pentru transferul lui Zapata (NewsIn)

«12»
vanfootball16.07.2007 12:38
Nu zic nu. In Spania, Italia, Germania ... sau in Argentina sau Europa de Est, dar pe bani multi. Doar nu-ti inchipui ca-n Columbia jucatorii de nationala n-au bani ? Si pe-acolo - ca si-n Romania - fotbalistii de top castiga bine si-s boieri. Pleaca numai daca e vorba de sume mari sau de campionate care dau bine la CV.

 

Eu cred ca de-abia asteapta sa ajunga oriunde in Europa pe un salariu de vreo 200.000 euro.

dica1216.07.2007 19:57
fularsteaua2 steagsimplu steagsahmic steaua_ro Ar fi bine sa aduca niste jucatori de top la Steaua ...e foarte bine ca l-a adus pe Neaga Golansky,Emeghara................ dar vrea sa va intreb si eu cum se face un site pls.....si...intrati si voi va rog pe hubul meu......[...] ...:)
«12»