FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Massimo Pedrazzini

«12»
se7en23.05.2009 10:23

mai degraba schimbati titlul topicului in 'imaginar' nu 'interimar'.

Bogdan4Steaua23.05.2009 12:59

A fost carpa la GSP TV acum jumatate de ora. Buzarin l-a facut troaca de porci, iar Pedrazzini batea campii. Personalitate zero!

Ronnie12.06.2009 15:00

Massimo Pedrazzini este noul antrenor-secund de la Palermo.

MALDINI12.06.2009 15:04

ce bine ca am scapat de pupincurist

redondo12.06.2009 15:54

Succes in continuare Massimo!

danimarcu12.06.2009 17:16
Succes in continuare Massimo!

Da ce, a avut vreodata succes? :hmmm:

 

De fapt nu-i de mirare ca redondo s-a gasit sa-l agreeze pe acest mare ZERO ...

Ia spune-mi, nu-i asa ca-i vei lauda si pe verii lui Jiji cand vor pleca din club?

Io cred ca n-as rezista mult langa un papagal ca tine,probabil ca mi s-ar termina repede rabdarea si argumentele si te-as calca pe cap de cel putin 10 ori pe zi!

 

 

 

redondo12.06.2009 17:56

Un papagal vorbeste ca sa nu adoarma de oboseala.Un adevarat Screech al forumului,fosta poza a lui de la avatar.Eu spun un lucru frumos si de bun simt,ca si cand as da buna ziua si papagalul gaseste iar samanta de scandal.E greu de crezut ca exista astfel de oameni.

MoWeed12.06.2009 18:07

Discutiile personale se continua in privat....

mountytoma16.06.2009 14:27
Succes in continuare Massimo!

 

mai redondo, doar tu si cu pedrazzini ati vazut "succesurile" din campionatul asta.

 

eu ma bucur ca a plecat. nu a aratat nimic, in schimb faptul ca a ramas pe banca desi s-au schimbat antrenorii principali intr-o veselie, dovedeste ca massimo a fost o mare si credincioasa sluga a prostiei intruchipate. nu a fost singura, din pacate

 

redondo16.06.2009 19:05

Mi se pare o kestie de bun simt sa urezi succes in continuare unei persoane. Ca si cand ai spune...buna ziua...cuiva fara sa fie neaparat o zi buna.

mihaita1324.06.2009 09:45
Sa DuS SI Massimo ... asta e placa aproape toti numai un cioban nu .. forzateaua:gathering:
fredysteaua24.06.2009 12:30

redondo ... stii vorba aia ..

toti te scuipa toti te`njura ..

cand ti-am spus prima data adv despre tine ai inceput sa imi trimiti mesaje in privat ca esti smeker ..

oare suntem toti tampiti si nebuni de ne lom de tine ?

numai fii asa plin de tine domnu` stie tot

mihaita1324.06.2009 12:45
redondo ... stii vorba aia ..

toti te scuipa toti te`njura ..

cand ti-am spus prima data adv despre tine ai inceput sa imi trimiti mesaje in privat ca esti smeker ..

oare suntem toti tampiti si nebuni de ne lom de tine ?

numai fii asa plin de tine domnu` stie tot

 

hai sa nu ne certam ... PleaSe ... :steag_cruce_invers: daca tot aveti chef de injuraturi hai sa mai facem un marsh impotriva lu Gigi :))

old_school_ultras26.06.2009 10:37

sper ca scopul vizitei lui de ieri de la palat a fost doar felicitarea fostului sau sapan.sper sa nu il mai vad vreodata in Ghencea.

diflorino26.06.2009 12:31

bine ca o mers 'slavu oierului'!!!era cainele lui Becali!!

Gigi:ia bagal mah pe ala ca ii bun,imi place!!!

Pedrazzini:da cum sa nu il bag imediat sefu!

duten tara ta fraiere!

redondo03.07.2009 06:48
redondo ... stii vorba aia ..

toti te scuipa toti te`njura ..

cand ti-am spus prima data adv despre tine ai inceput sa imi trimiti mesaje in privat ca esti smeker ..

oare suntem toti tampiti si nebuni de ne lom de tine ?

numai fii asa plin de tine domnu` stie tot

Baietas...nu stiu cati dintre voi ati avut ocazia sa ma injurati sau sa ma scuipati in fata. Avand in vedere cat de agramat esti e greu de crezut ca ai macar 17 ani. Dar se pare ca domnii moderatori avertizeaza...limba romana...doar cui si cand au chef.

Deci...Succes in continuare Masimo deoarece atat cat ai putut ai incercat sa faci ceva si ai muncit la acest club.

«12»